Jump to content

Стъкла за страничните огледала на АУДИ А4


Spooky

Recommended Posts

Здравейте, трябва ми малко информация относно страничните огледала за АУДИ А4 99 година.

Преди седмица ми ги откраднаха, т.е. откраднаха само стъклата, самите основи и машинките вътре изглеждат непокътнати.

Въпросът ми е, от къде мога да си купя, какви пари да приготвя? Ще ми се да си взема сини, защото такива бяха преди да ги гепят.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл в клуба

аз си ги взех от аутомания по 7 лева бройката /само стъкла без щипки и подгряване/ монтаж върху собствено производство планки

има само десни във интеркар 3000 /виж телефон в нета/

оригинални около 160 кинта двете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, ами при мен всичко зависи от това дали ще ми ги платят от БулИнс, ако дадат пари, ще си взема оригинални, но проблемът ми е, че нямам време да търся и ми трябва информация къде има, т.е. да отида и да си ги купя.

Също така ми трябват такива с щипките, ако може и с подгряване, екстра. Няма да се справя със собствен монтаж. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, ами при мен всичко зависи от това дали ще ми ги платят от БулИнс, ако дадат пари, ще си взема оригинални, но проблемът ми е, че нямам време да търся и ми трябва информация къде има, т.е. да отида и да си ги купя.

Също така ми трябват такива с щипките, ако може и с подгряване, екстра. Няма да се справя със собствен монтаж. :flipoff:

без следи (счупване ,пукване или останки от стъклата )няма да ти платат нищо маи но малко ако ги чукнеш и основите да овиснат може и да се получи :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, ами при мен всичко зависи от това дали ще ми ги платят от БулИнс, ако дадат пари, ще си взема оригинални, но проблемът ми е, че нямам време да търся и ми трябва информация къде има, т.е. да отида и да си ги купя.

Един съвет -- на скапаняците които са те накарали да се подпишеш на "Експертна оценка" им наври михикалката в гз, откажи експертната оценка ПРЕДИ да ти излезе щетата на касата и да вземеш парите, и дай колата да ти я оправят в сервиза им!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, ами лошото е, че колата я закара брат ми на оглед, не знам какво е станало, ама са го накарали да пусне допълнително молба, за да му уважат щетата, защото както казахте, те липси не възстановяват. Иначе се надявам там да си я оправят, ама гледам да се презастраховам и да намеря огледала за всеки случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Имам едно излишно ляво огледало оригинално синкаво но не му работи подгрева (показва голямо съпротивление около 300 ома) и едно дясно синьо само стъклото без подгрев. Имам и едно неупотребявано дясно голямо (английско) но е счупено .Може да му се използва подгрева и пластмасовата щипка.............ако на някого му трябват....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че питам тук, но гледам че стана дума, та за това:

А4 1996 има ли подгряване на огледалата? Ако да, от къде се пуска? Или си се включват сами?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото купувах за толкова, след като една най-вероятно пияна сърна, се опита да ме изкара от пътя.... :gmorning:

Ще потърся сайта и ще го пусна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така за 55 кинта ляво дясно с подгрев ляво без бленда тайвански ,вече си работят около година пускат се автоматично подгрева при темп. под 16 околна темп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В порше с нагревател струва 80 лв., аз си купих оригинално огледало (втора употреба в отлично здраве) с нагревател от ул."Цар Симеон" за 30лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подгрева е опция и ако я имаш се пуска заедно с нагреватела на задното стъкло.

Вярно е, че е опция, на много места съм го срещал това обяснение, а в действителност не е вярно. Подгрева се включва автоматично ако копчето за регулиране на ляво и дясно огледало е в средно положение. Пробвайте ако е в ляво или дясно положение и си включите нагревателя за задното стъкло (няма да работят).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Б6 са автоматични вече. Там има някаква джаджа която ги включва в зависимост от външната температура.

..... Подгрева се включва автоматично ако копчето за регулиране на ляво и дясно огледало е в средно положение. Пробвайте ако е в ляво или дясно положение и си включите нагревателя за задното стъкло (няма да работят).

Пробвал съм и си работи. Копчето го държа в положение дясно огледало за да ми е удобно да си го нагласям, като карам назад.... но пак ще пробвам :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, Продавам две стъкла ляво и дясно оригинални,синкави ляшото с мъртва зона от софия съм,ако искаш още да си купиш пиши едно лично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От този сайт си купих лятото нови, за 25лв с подгряване и мъртва зона...Има форма за онлайн запитване горе в дясно, ползвайте го за да уточните цената , марката и евентуално доставката...

http://emk-33.com/shop/information.php?info_id=9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Имам едно излишно ляво огледало оригинално синкаво но не му работи подгрева (показва голямо съпротивление около 300 ома) и едно дясно синьо само стъклото без подгрев. Имам и едно неупотребявано дясно голямо (английско) но е счупено .Може да му се използва подгрева и пластмасовата щипка.............ако на някого му трябват....

Tърся ляво огледало оригинално синкаво може и да не му работи подгрева тел.0898 20 34 61 Христо.

Здрасти колега, Продавам две стъкла ляво и дясно оригинални,синкави ляшото с мъртва зона от софия съм,ако искаш още да си купиш пиши едно лично

Tърся ляво огледало оригинално синкаво тел.0898 20 34 61 Христо. от софия съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...