Jump to content

Избор на смартфон


Recommended Posts

Благодаря колега!
Почти няма лоши мнения... което е добре.

Само едно опасение имам... понеже го намерих в aliexpress.com, а до сега не съм пазарувал от такъв тип сайтове, ако реша да поръчам... дали е сигурно, мога ли да бъда спокоен с тези китайци?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Търся дамски телефон за жена ми. Разгледах разни минита, но все не ми харесват или има лоши отзими за тях.

Някой може ли да даде съвет? Единственото изискване е , да не е голям като повечето съвременни телефони (13 и нагоре см). Бъджет около 600 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две ръце препоръчвам ЛГ Г2 мини. Много добро телефонче за парите си. Взехме го на приятелката ми след като отидохме за С4 мини, но ни разочароваха в Мтел че връщали много такива с дефекти. Г2 мини има страхотен дисплей, като го гледам и направо ми иде да изхвърля моя нексус 4. Белия взехме и си е дамски, тя много си го харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравних LG G2 mini с LG L90 и гледам, че характеристиките са ми съвместими, че дори и някой по-добри.

 

Някой имал ли е допир с 90-ката или къде са подводните камъни, че и цената да му е с 1/3 по-ниска?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам къде гледаш цените, но онлайн разликата им е 40-50лв. Ужким минито е по-премиум ли де да знам, а 90-ката е сигурно по-пласмасарска. Трябва да се видят на живо и да се усетят в ръката иначе са 1 към 1 като характеристики. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето откъде

 

23c1a5f9e2e446d8aa56df77d7fe85df_120x90.

 

Голям плюс за 90-ката е и по-голямата батерия, както и използването на мини, а не микро СИМ. Затова се чудя къде е уловката..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледаш тия апарати погледни и Allview Viper V1.

Отличен апарат, с прекрасен екран, две карти, много елегантен и компактен. И цената му напоследък е съвсем приятна (беше 500лв). Да, с няколко милиметра по-голям от "минито" ама голям праз. Дъщеря ми ползва такъв 6 месеца преди да го откраднат и беше супер доволна като го спукваше от употреба. Недостатъците са малко по-слаба батерия, и че трудно се намират аксесоари. Скринпротектор мога да ти подаря че имам 5 и нямам телефон.

 

Размер вайпър - 68.4 x 137.5 x 7.9

Размер "мини" - 66 x 129.6 x 9.8

2мм ширина и 8мм дължина не променят нищо. Само името му е МИНИ.

 

Понеже с жена ми проведохме война точно да има МИНИ, получи Sаmsung I8262 Galaxy Core Dual който уж е по-малък но с много по-лоши параметри.

129.3 x 67.6 x 9.0 мм

В този размерен клас повечето от апаратите са посредствени.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леновото по харктеристики е машина и аз се колебая между него и LG G2.Някой колега да има такова Леново случайно?Имам малко въпроси.

Sent from my IdeaTab A3000-H using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова се чудя къде е уловката..

 

Уловката е, че цената на g2 мини е много надута в емаг. 

 

Ето ти G2 mini за 410лв.

http://www.citytel.bg/lg-g2-mini

 

Отзивите за магазина са добри - http://www.mobilebulgaria.com/shop/markets.php?id=156

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както и използването на мини, а не микро СИМ. Затова се чудя къде е уловката..

Защо го виждаш като плюс това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо го виждаш като плюс това?

и двете карти на двамата ми шефове "прегоряха" при рязане в Ментел. Уважиха ги и не им взеха пари за нови, ама е леко смущаващ факта. Отделно резервните ни апарати, в случай на дефект, няма да могат да бачкат на микро, а сега жена ми е по необходимост на една Нокия набор 98-ма - професията и не позволява да е без връзка със света...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също от доста време обмислям да си взема леново.

http://www.chinabuye.com/lenovo-s960-vibe-x-quad-core-smartphone-w-mt6589t-5-inch-fhd-ips-screen-2g-ram-16g-rom-android-4-2-5-0mp-front-camera-13-0mp-back-camera-silver

 

http://www.chinabuye.com/lenovo-s8-octa-core-smartphone-w-mtk6592-5-3-inch-2gb-16gb-dual-sim-13-0mp-camera-gps-wifi-golden

Колебая се между тези два модела,а характеристиките им са направо убийствени,за тези пари. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...