Jump to content

проблем с oтваряне на капака на резервоара


fr33land3r

Recommended Posts

Здравейте, развали ми се централното и капака за резервоара седи заключен. Колата е A3 8L. Моля, някой да даде съвет как да го отворя, за да си сипя бензин. Има ли възможност да сваля кората на багажника и от там да пробвам? Благодаря.

Редактирано от fr33land3r
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По - добре е колега да извадиш мъркучето от централното и да пробваш да направиш вакум с уста иначе през багажника ще е по трудно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махни кората в багажника около капачето,обикновено е зарязан мокета ,ще видиш халка червена по спомен,дръпни и си готов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворихме капака, сипах бензин, това е ок. Разглобих моторчето за вакуум - шайбата е на парчета. Това подлежи ли на ремонт? Има ли откъде да купя само шайбата или да търся целия модул? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Графитено колело няма от къде да намериш.Прочети има доста писано във форума за прословутото графитено колело,някои ползват само моторчето от друг модул.При мен когато се счупи не ми се даваха 100лв за друг модул и ми се намираше едно централно от голф 3,на което му използвах въздушната част ,а на моя модул си ползвам електрониката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...