Jump to content

Кристални фарове.


RossN

Recommended Posts

Да се похваля, сдобих се с това:

По-късно, ще добавя стъпките са демонтаж-монтаж.

За сега впечатленията са много добри!!!

Да са ми честити... :bia:B) ...мерси!!! ... да ви се връщат.... :D

П.П. До дето мога да пиша още тук, цената на фаровете, в комплект с мигачите, излиза около 158 EUR. Аз лично си ги донесох от Виена, понеже до там има доставка с "наложен платеж" (вярно вместо 10 EUR транспорт, ми излезе 20 EUR :D ), така че общо ми се вързаха 178 EUR. Инак с доставка до България, излиза към 200 EUR и от там и ДДС, и стана една. Така че ако можете да си ги внесете от Европа, това е решението за спестяване на 100лв поне.

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате, колко ми махахахахаха в Амстердам...ама аз съм "ЛЪВ", не се давам леко :bia::D:DB)B):D

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой че плаща. Аз да не съм от БА, само те не взимат пари за това.... :bia::D:DB)B):D

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! :bia: Много са готини тези фарове, отварят много колата! Пожелавам ти скоро и ксенон да им сложишB)

Сподели колко ти излезе този upgrade?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Много добре изглеждат!

Кажи от къде,как и колко .

Редактирано от wizard2000bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и краткото пояснение. Ако някой се нуждае от съвет, съм насреща.

Инструкция

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ти кажа, все още търпят корекция, но дългите определено се усещат. Късите са ми малко ниско, та като ги регулирам, ще споделя какво е положението. Освен това, съм си купил два различни модела крушки. Сега ще ги разменя за да видя кои и къде давават по-силна светлина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... трябва и стоповете да менкаш. ;)

Що бре колега, на мен стоповете ми харесват. Особено след като Лисичко ги лъсна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и краткото пояснение. Ако някой се нуждае от съвет, съм насреща.

Инструкция

Ами аз реших да се възползвам.... та

и аз сменях фаровете преди 2 седмици някъде и имах проблем с ел.моторчетата, тъй като това пластмасовото краче което излиза от машинкате е много по-дълго... или поне аз така го виждам...

Та за момента съм без ел. и си мосля да ги скъся малко но.. неможах да се наканя... Ако дадеш някоя идея ще съм ти благодарен.

А само да ти кажа нещо за крушките - за също реших да пробвам с два вида крушки и та взех осрам куул блу и осрам 50% повече светлина. Незнам на какво си се спрял ти но мое лично мнение е че куул блу-то свети по-добре.

Сега разгледах инструкцията и всичко ми стана ясно... а аз се чудех закакво ли са ми тези пластмаски...хехе

Редактирано от Jivko_s4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, моите фарове имат специална муфа.

Оказа се че някои от фаровете не са с таква конструкция, като моите.

Ако фара ти е цял, заедно с мигача, вероятно няма да стане директно да си сложиш старите моторчета. Вероятно ще трябва да търсиш такива от по-новите фарове.

Ето го моят фар, преди да му махна опаковката.

А ето и муфите. Тези са късите, има и по-дълги, които можеш да видиш монтирани на фара, в инструкцията която приложих.

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, моите фарове имат специална муфа.

Оказа се че някои от фаровете не са с таква конструкция, като моите.

Ако фара ти е цял, заедно с мигача, вероятно няма да стане директно да си сложиш старите моторчета. Вероятно ще трябва да търсиш такива от по-новите фарове.

Ето го моят фар, преди да му махна опаковката.

А ето и муфите. Тези са късите, има и по-дълги, които можеш да видиш монтирани на фара, в инструкцията която приложих.

Благодаря ! Имам ги тиямуфи но просто нямах инструкции и се чудих закакво ли служат.. мислих си даже че са някакви прехоници за крушки ;) Но сега ми стана ясно...

Имам да черпя... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Здравейте,

Искам да питам някой дали знае нещо за тези фарове и ще помоля за някакви мнения

http://www.bgtuning.com/catalog/product_in...937a1ce6cb98409

Интерсно, изглеждат хубави пак и 350лв. за двата е доста ефтино. Ако някой има инфо за тях моля да сподели, и аз се заинтересувах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз съм с такива!! кво да ти кажа без ксенон не светят добре , обикновенните машинки се слагат без дерт..само че самите фарове са малко по малки от стандартните и се отварят по големи фуги от към калниците и капака..инак на визия не са лоши!!

и не си играйте да ги регулирате ...ще съжелявате!!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да дам, ама ще остане незабелязано от твоя подпис :-)

ясно

точно

сбито

мерси за инфото

Редактирано от SLAF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...