Jump to content

Спешно - хубав сервиз за реглаж на предница


Recommended Posts

Колеги трябва да мина стенд защото вчера ми правиха рейката. Утре се захващам да пътувам към 400км и ще ми изяде гумите. Препоръчайте ми читав сервиз в район Младост. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад Опел до Бизнес Парка има един хубав сервиз. Караш само нагоре по Малинов. След тунела на Бизнес Парка продължаваш нагоре и точно на моста (не го минаваш), биеш дясно. 50 метра пак вдясно е входа, няма как да го изпуснеш, доста е голямо, с много клетки.

 

Другият вариант е по Москов след TopFit фитнеса (отляво) и Lidl (отдясно), пак посока БПС, кафето с мотора отпред, . Зад кафето е комплекс с автомивка, сервиз, ГТП и пр.

Редактирано от trespasser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...живея в младост и горепосочените сервизи съм ги пробвал...аз лично не останах доволен...СБА-то в Младост 3 на разклона от Младост към Горубляне...за там само положителни мнения включително и моето...приятел си направи реглаж преден и заден мост там за 35лв...обясняват,показват,дават документи...Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера минах в Дружба до зеленчуковата борса, ул. Амстердам 8, сервиз autoexpress 2. За втори път ходя там и двата пъти не е имало проблем. Доста хора са доволни от този сервиз и особено от Данаил. Хубаво е да си запазиш час предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ходих там преди месец, автомобила ми дърпаше в ляво, от първия път оправи нещата момчето.Разбират си от работата и знаят какво да гледат  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха колеги в този сервиз в Дружба на ул.Амстердам 8, който ми казахте по-горе тактично ми казаха - бате най-рано понеделник. Имат си работа малко те. Та ходих в този сервиз на СБА, който един колега е казал по-горе. Реглаж на преден и заден мост - 36лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в сервиза на AutoExpress -2 сефте видях някой да ми увие волана да не го цапа/драска като слага оборудването. Супер доволен и впечатлен от стила на работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разбрах го за запазването на час. Преди да отида в СБА-то в младост 3 отидох при тях и ми казаха най-рано понеделник. Та работят си. А трябваше да мина в въпросния ден реглаж защото след това пропътувах 400км и гумите ми щяха да станах за хвърляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от колегите посетили autoexpress 2 може ли да сподели, колко им излезе реглажа на преден и заден мост?

Редактирано от SCHwabata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

"Дунев Спорт" в Студентски град, Перфектен реглаж. И разбират и се стараят. Даже няколко пъти човекът сяда на шофьорската седалка и гледа монитора за да прецени и малките отклонения от теглото на тялото.

Накрая получих прав волан и като по конец по магистралата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...