Jump to content

Издуване на седалка


vFuyDs

Recommended Posts

Когато купих колата седалките се издуваха преди 1-2 месеца незнам защо реших да си вкарам ръката в седалката(дясната - пасажерската) и явно съм прекъснал някой кабел.Някой знае ли как мога да я поправя защото момчето което се занимава с електроника и сарача си прехвърлят топката и всъшност се оказва , че неможе да се стигне до механизма и да се поправи.Ако има друг начин да се направи или да ида при друг сарач или майстор щото на тези просто не им се занимава не ,че не могат да го направят.НЕ разбирам и затова питам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъммм... сарач? Това не беше ли човек, който прави седла и конски сбруи? Ако не бъркам нещо - такъв човек със сигурност няма да знае как да го поправи...

Редактирано от Dimitar Koev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махаш седалката,на гърба има кора с мрежа ,сваля се и  оправя ако са жилата,ако са жиците,кората на която е закачено управлението е с винтове,не  е толкова трудно но си е разглабяне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъммм... сарач? Това не беше ли човек, който прави седла и конски сбруи? Ако не бъркам нещо - такъв човек със сигурност няма да знае как да го поправи...

Сарач е човек който се занимава с кожени изделия (всичко каквото си поискаш) така му казваме в Петрич по другите места незнам как се казва.А за него споменавам защото  майстора ми каза ,че сарача трябва да разшие седалката и т.н.

 

махаш седалката,на гърба има кора с мрежа ,сваля се и  оправя ако са жилата,ако са жиците,кората на която е закачено управлението е с винтове,не  е толкова трудно но си е разглабяне

Както споменах по нагоре не разбирам много ако можеш да ми кажеш по-подробно на лс как става разглобяването ще съм ти много благодарен :)

 

Как по-точно си вкарваш ръката в седалката?  :huh:

от там си я вкарах - не ме питай защо (и аз незнам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...незнам защо реших да си вкарам ръката в седалката...

Странна работа..хах  :hilezh: 

Майстора толкова е майстор, щом те праща при сарачи и т.н. Както ти каза buzzi по-горе, седалката се разглобява от задната кора и се открива прекрасно механизма с жилата за надуване. Имаше някъде тема, ако я срещна, ще ти дам линк.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цитиране на предходен пост!

Много ти благодаря.Много ми помогна.В следващите дни (когато съм по-свободен) ще видя какво мога да направя. :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...