Jump to content

Трябва ли да духа?


Hadzhi

Recommended Posts

... от тези тръби, които се подават под предните седалки и отворите им са насочени към краката на пътниците седнали на задната седалка???

Айде ако не сте сигурни и не ви мързи да проверите при вас как е, щото така и никой не ми дава конкретен отговор до сега.

Имам нещо прецакано при мене, притеснява ме, че не духа и в краката отпред - духа само по средата и по предното стъкло. Някакво моторче ли ще да се е прее*ало, клапа ли?

Някой, някаква идея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Духа отзад проверявал съм го.

Трябва обаче да е включен климатроника да духа само надолу.

Но не духа уникално силно, просто духа лекинко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само надолу, а И надолу. Т.е. ако е оставен на автомат, климатроника (ако имаш такъв де), когато отоплява, превключва на горни (на прозорците) и долни (в краката) клапи.

Ако си автомат и натиснеш стрелката надолу, и не започне да духа в краката, тогава си за ремонт.

С една дума, ако духа в твоите крака, духа и на тези отзад.

А при Слав, там е друга бедата, много са му големи краката и требе отделен вентилатор само за тех. Ама това друга тема.... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така си мислех. Явно от това, че на два-три пъти ми се наводни вентилационната система, някакво моторче или нещо друго е сдало багажа. Предполагам, какъвто и да е проблема ще падне яко разглобяване. Сам няма да мога да се справя. Някакви идеи какъв майстор да търся тука във Варна?

Иначе съм само с климатик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам, с жилото определяш накъде да духа - по средата, надолу или нагоре - само, че при мен надолу не ще :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази връзка да запитам - само като е в "топъл" режим ли духа през задните отвори :hilezh: ? Защото съм го проверявал (включително и снощи в студа) и си духаше отзад, но пък в летните жеги возех едни приятели отзад и твърдяха, че грам на духа студено при тях, а бях наприщил умишлено максимално долу... После забравих да проверя лично.. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя на кой майстор бих могъл да се доверя???

Досега, където съм питал за моя проблем - никой не знае дали трябва да духа изотзадзе (даже и майстори, които са имали А4 преди!!!), а камо ли да се захванат да ремонтират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази връзка да запитам - само като е в "топъл" режим ли духа през задните отвори :flehan: ? Защото съм го проверявал (включително и снощи в студа) и си духаше отзад, но пък в летните жеги возех едни приятели отзад и твърдяха, че грам на духа студено при тях, а бях наприщил умишлено максимално долу... После забравих да проверя лично.. :flehan:

...ми така е като си купуваш кола от деливъри...само на топло ще духаш.... :hilezh::hilezh::hilezh:

.....

Потърси истински майстор. Ако идваш до София, кажи, има човек, който знае и може. Но трябва да се обадиш предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при Слав, там е друга бедата, много са му големи краката и требе отделен вентилатор само за тех. Ама това друга тема.... :hilezh:

голем х.й големи крака треба да го носат

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя на кой майстор бих могъл да се доверя???

Досега, където съм питал за моя проблем - никой не знае дали трябва да духа изотзадзе (даже и майстори, които са имали А4 преди!!!), а камо ли да се захванат да ремонтират.

По принцип е добре да духа, а ако ти подуха и отзад малко, двойна екстра :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клима Кар Сървис ЕООД - гр. Варна инж. Валентин Събев

Адрес : ул. Стоян Заимов 22 , Варна 9000.

Телефонни номера: (089) 8 558 778

Кратко описание на дейността:

Автоклиматици - диагностика, ремонт, зареждане и резервни части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...