Jump to content

разбита врата


arsov82

Recommended Posts

Та гадните крадци ме навестиха тая нощ.....щетите са -разбита врата,патрон,брава и всички екстри за операцията..Вьпроса е може ли да се монтира патрона на врата само отвън без да се разглобява бравата?(вратата)..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата си играе да ги сваля по около 30 минути тея дръжки с патрона.Мисля че ще трябва разглобяване на цялата врата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се върнеш ще дойда да я направим за 10 мин ги разглобихме тия врати :) Само нов патрон да ти направят...

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Арсов А6 -та е наистина много лъскава.....

Арос, братле, не се нервирай...ще я оправиш...

Щети по лаковото пикритие имаш ли?

 

Тия боклуци дето са я разбили, требва да им се пречупят на 3-4 места лъчевите кости и на двете ръце...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По боята няма ядове ,но бравата е леш... Оказва се че тоя патрон на бравата не командва механично самата брава е само електрически  посредством микроключета..Сега разбирам защо е толкова скъпа тъпата брава ... :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжката се сменя отвънка. На нея се закача едно лостче от бравата и това е. Ако бравата е прецакана, а тя е доста надолу тогава се отваря всичко отвътре. Ако ти трябва брава аз имам останала ми от ретрофита.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е той така или иначе е изкъртен-липсва но не знам тялото в което стои патрона как се маха.... ще имам време да поразглобя - тия от застраховките се мотат с възлагателното писмо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако напълно липсва патрона, нали знаеш превантивните мерки- сменяш и висчки останали- обикновено се връщат с ключ, направен по изкъртения патрон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и моя оригиналния ключ да им дам колата няма да запалят ,но ме вкарват в некакъв филм за нема нищо...Само репатрак или паяк би им свършил работа.. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги знае ли някой как се разглобва самата гръжка на вратата..опитах но не мога да изкарам корпуса на патрона(металната част) ....... Между бравата и дръжката има някакъв привод с зъбни колела и некви други работи ,който е на парчета,,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отначало си мислех че цялата дръжка ще сваляш и затова ти написах че е много време .Незнаех че патрона изпада лесно от самата дръжка ,досега всички са купували дръжка с патрон и колегата ги сваля наведнъж двете .Става с много нерви за около час.Ако намериш отнякъде клипче ще бъде полезно за доста хора,или ако имаш достъп до елза там трябва да е описано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ще ми треа дръжка с патрон. комплект.......разглобих абсолютно целата врата ,извадих и бравата,и привода и една пластина дето дуржи дружката отвътре,но още нещо я държи .....Имам елза  и ще ровя да видя какво мога да открия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи елзата  е голяма работа...

http://prikachi.com/images.php?images/236/7521236z.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/238/7521238n.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/239/7521239b.jpg

 

това съвсем внесе яснота по въпроса.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...