Jump to content

Автотапицери


Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Извиняваме се за неудобството на всички посетили новият ни сайт, но явно известно време, ще е така :tear:

Оправих ти подписа.

Аз сигурно също ще намина за салон, можеш ли да ми кажеш ако си оставя първо седалката на пътника до шофера и задните и после да се остави колата да се оправи и седалката на пътника - така колко дена ще съм без кола и въобще възможно ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

80 лева ги давам даже 100

но досега не съм видял направен такъв волан като хората

е за това става въпрос

pb060269jb1.th.jpg

Моя е претапицирван и е перфектен , но незнам къдее правено това. Така купих колата (от Софиянец). Ще постна снимки тези дни :lol: Без това имам на едно място скъсано по седалката , колегата да си каже мнението , може ли да го поправи.

Редактирано от Jenkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка работа!!!!Май лапнах и аз. Какви парици излезе тази работа?

към момента цените им бяха следните

изкуствена кожа (моя вариант) - 750 лв

изкуствена + естествена (комбинация) - 1200 лв

изцяло естествена - 1800 лв

ако съм ги объркал да ме поправят

Оправих ти подписа.

Аз сигурно също ще намина за салон, можеш ли да ми кажеш ако си оставя първо седалката на пътника до шофера и задните и после да се остави колата да се оправи и седалката на пътника - така колко дена ще съм без кола и въобще възможно ли е?

стани и аз мога да ти отговоря

може да си оставиш задната седалка и корите на вратите без проблеми

седалката на пътника до шофьора също може да се остави но после ще трябва да идеш да ти изчистат на ВАГ-КОМ-а грешката дет ще ти отчете разкачения датчик на ербега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което rdk e написъл за цените е така /може да има леки изменения в комбинираният салон, но това зависи от колата и броя на детайлите от естествена и изкуствена кожа/. Салона става за 5-6 работни дни. Това за еърбега също е вярно, но който неможе да си остави колата за седмица, ще трябва да се прости с 20-тина лв. за оправяне на грешката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стани и аз мога да ти отговоря

може да си оставиш задната седалка и корите на вратите без проблеми

седалката на пътника до шофьора също може да се остави но после ще трябва да идеш да ти изчистат на ВАГ-КОМ-а грешката дет ще ти отчете разкачения датчик на ербега

Да аз към теб бях задал въпроса :hallo:

в описания случай колко дена ще съм без кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможна ли е репарация на скъсано по ръба на шофьорската седалка, а4, стандартната тапицерия? И ако не може как се процедира, изцяло претапициране предполагам, само една седалка ще си личи предполагам. Не става дума за скъсано или срязано, а протрито и скъсано около 10х5 см примерно???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможна ли е репарация на скъсано по ръба на шофьорската седалка, а4, стандартната тапицерия? И ако не може как се процедира, изцяло претапициране предполагам, само една седалка ще си личи предполагам. Не става дума за скъсано или срязано, а протрито и скъсано около 10х5 см примерно???

Както ми го описваш става дума за смяна на детайл /протрития/, въпросът е дали, ще имаме от същата тапицирия и ако нямаме, дали, ще можем да свалим от задната седалка /подлакътник и т.н./ - това трябва да го видим на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Естествена кожа,освен черен цвят имате ли?Перфорирана кожа?Гюрюци шиете ли?

Имаме всякакви цветове естествена лицева и перфорирана.

Правим всичко друго освен волани и гюруци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме всякакви цветове естествена лицева и перфорирана.

Правим всичко друго освен волани и гюруци.

Благодаря за отговора!Мисля,че бях прочел някъде в темата,че правите волани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!Мисля,че бях прочел някъде в темата,че правите волани.

Да правехме отдавна и в момента един колега ги прави като има цял салон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
http://www.avtointerior.bg/index.php?optio...2&Itemid=40 - Естествена кожа + Алкантара, май само мокета не сменихме........предните седалки са РЕКАРО, но от Audi TT Coupe ......... за което на пича не му дадоха точки на БМВ събора :eusa_clap: Редактирано от avtointerior
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По дяволите дайте мнение дали журито е било право -

AUDI - Founded Zwickau, Germany (1910)

RECARO - Founded (1906) - Founder Wilhelm Reutter

Headquarters Kirchheim unter Teck, Stuttgart, Germany

- статистиката показва, че RECARO е създадено 4 години преди Ауди - пича е използвал седалки на Рекаро или...... на Ауди, или той и Ауди са избрали едни и същи седалки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Претапициране на седалка рекаро с черен или тъмно кафяв плат и отново да с има надпис рекаро на нея кви пари е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Претапициране на седалка рекаро с черен или тъмно кафяв плат и отново да с има надпис рекаро на нея кви пари е?

Зависи от седалката, за уточнения ни пиши на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Аз си направих тавана на В3 седан със шибидах и съм много доволен от работата на хората. След като си почистих и пластмасите колата се преобрази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...