Jump to content

Мнение за конкретна обява


Recommended Posts

Здравейте колеги четох из форума по отношение на два автомобила и ви моля за мнение спрял съм се на две обяви едната е тази http://auto-100.cars.bg/c548533

и другата е тази http://www.cars.bg/c800670

Наясно съм че са различни години и т.н. но при по старата ме води това че е quattro и е с двигатела 1.9тди докато при горната ме води това че е по-нова но за сметка откъм екстри не е кой знае каква разликата и другото е че ще я взема за доста по ниска сума от обявата тъй като познавам собственика
Благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то решението си е твое.....въпроса е на теб коя ще ти легне на сърце. Аз лично предпочитам куатрото:)  Даже и при по-малка разлика в цената бих я предпочел, а при 5 бона..... няма много за мислене:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двато автомобила съм ги карал. Лично аз в случая бих избрал Б6то. Куатрото, ако го вземеш после трудно ще смениш марката. Чувството е невероятно - да си сложил четири чисто нови зимни гуми и трепетно да очакваш първия сняг, и да си имаш електрическо заключване на диференциалите. :)  :flehan:  И всички любители на летните гуми да ти се чудят с недоумение как успяваш да пердашиш напред...

Редактирано от Иво Диянов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по принцип и аз клоня към куатрото но достатъчен ли му е този двигател,другото е че тази по-новата ще ми я дадат за десет хиляди,и ми е интересно дали има разлика в поддръжката. А като ходя да я гледам тази куатрото какво да гледам може да е смешно но как да разбера че е куатро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, защо да не му е достатъчен, ако искаш някакво по - спортно усещане, заменяш буквата "А" с "S" или "RS". За да разбереш, че е куатро е нужно просто да погледнеш. Има си кардан, диференциали и задвижване също и на задните колела. Обслужването между 1.9 и 2.0 е почти еднакво. Съответно куатрото има и повече възли за обслужване (масла, тампони) и за чупене(евентуално). Та както каза и колегата - доста е субективно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то и аз клоня към б6.Утре ще ходя да я гледам и исках да попитам има ли нещо специфично за което да гледам пък ако я харесам ще ида с човек с компютър да я закачи да видим какво ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има...доста неща за това я закачете!

1.9 си е хубав мотор но си има възли които са си скъпи!

Тандем помпа,дюзи,турбо,компресор климатик(доста често),при теб кардан трябва да гледаш допълнително ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дюзи и турбо може да проверите да!

Тандем помпата се вижда! Тече ли за смяна е!

Климатика пусни го виж дали работи компресора на студено

Кардан,окачване като цяло се виждат на подемника тъй че не е проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво ще кажете за тази кола http://www.cars.bg/c808971 то е ясо че ако я гледам ще се пазаря но какво мислите има ли смисъл да се гледа.
Днес не можах да видя тази във варна беше пелена от дъжд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако спазариш В7 за по ниска добра цена както казваш взимай нея,все пак това е по нов автомобил,ще държи добра пазарна цена,когато решиш да я продадеш.На твое място бих заложил на по новия модел автомобил,въпреки че ще трябва да преглътна куатрото,като пари за консумативи и последващо обслужване мисля,че са идентичн, като цени по скъпа е само първоначалната цена на автомобила,но таво мисля че е оправдано от факта че е по нов модел.Не искам да те ангажирам със мнението си но ако ги имаш парите за които можеш да купиш В7,взимай нея.Късмет със покупката и безаварийно каране !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то в София излезе една б7 куатро само че 3.0 и аз я бях видял като я вкараха имаше много лек удар отпред леко подгънат преден капак и изместена броня не беше кой знае какво сега гледам че са я оправили само в единия фар има конденз и е на цена 8900 и се чудя какво да правя тя е автомат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа бегай от 3.0TDI за 9000!

Тук вече можеш да влезеш в голям филм с много нули отзад!

За хубаво B7 3.0 около 14-15000 казвам ти го защото и аз търся в момента точно такава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахам ясно ем значи се към б6 засега заради куатрото а пък после ще му мисля за по-нова :) въпроса е да излезе нещо читаво тази във варна днес се разминаха нещата да я гледам но събота ще ходя а тая шуменската я продали :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами истината е, че рядко има на пазара В6 1.9 Куатро.  И като се появи някоя читава, изчезва бързо. Ще ти отнеме малко време да дочакаш твоята кола, но...няма как:)   Ако 1.9 Куатро имаше автомат, това щеше да е колата която да карам......   понеже нямат автоматична кутия, си взехме на предно.   Оглеждай се и бъди готов като излезе нова обява да тичаш да гледаш:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мои приятели са ходели да гледат колата и е читава! Просто са се отказали заради по-скъпата поддръжка при куатрото и малко по-високия разход!  Човека даже и не я кара, а си стои в гаража му, защото работи на близо и не му е нужна, нещо от този род беше, като ги разпитвах преди, около месец! Кара я само събота и неделя!

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем супер той каза че търсел по малка кола мисля да ходя да я гледам и нея,а какъв разход да очаквам от куатрото примерно 5-10 лв повече на 100км или повече,а разходите за потдръжката за куатрото?

Редактирано от martignon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

quattro-то-1 литър грубо на 100 км. ти качва разхода-поддръжката си е съвсем нормална,като на всяка В6-ца.

Отзад е независимо окачването на двойното-тоя възел е здрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ти харчи много колата в този и вариант.   Бива поне по снимки тая кола, само цената поне според мен е малко височка за това което се предлага. Но винаги може да се направи пазарлък;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да височка е и аз разчитам да се разберем с човека ако ли не минавам на другата б6 която е от автокъща и това всичко е ако на компютъра и на стенда излязатт добре нещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека с регистрираната А4-ка знае какво продава, регистрирана кола, обслужена, с платени необходимите неща, за да се кара плюс зимни гуми. А какво получаваш от автокъщата - най-малкото нерегистриран автомобил, на който тепърва ще му правиш обслужване. Като и гледам гумите на варненската в автокъщата няма никакъв хляб в тях, сметни си 4 - 16-ки летни и евентуално 4 - 16-ки зимни и ще разбереш, защо човека с регистрираната иска 9300 преди коментара на място!

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ходих да гледам двата втомобила вчера и впечатленията на мен и на човека който беше с мен
тази от автокъщата сякаш работи добре но по някаква причина лампата на чека не свети при подаване на контакт (това го имаше и при другата кола)
цялата кола беше пребоядисвана само предния капак и тавана бяха с оригиналния цвят.
Втората кола регистрираната има тук таме външни забележки ,няма катализатор и от там турбото се чува повече но и това помогна да се установи нещо че турбото се включва при покой на автомобила също така че нещо свири не е наред с перките на турбото,и ксенона по някаква причина е изнесен извън фара явно е имал някакъв проблем,гумите са по чифтове ще ме извините ама да караш куатро и да му слагаш зимни гуми по чифтове а не 4 еднакви си е минаване м/у капките за да минеш по тънко
чудя се да го оферирам да я взема така с повреденото турбо естествено на много по ниска цена и  да и сменя турбото

Редактирано от martignon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...