Jump to content

Автоматично палене на къси светлини


paralichko

Recommended Posts

Здравейте, знае ли някои дали на Октавия 1 може да се палят автоматично къси светлини, с някакво допълнително реле ( без да се режат кабели и т.н. ) просто да е предвидено и окабелено. На колегата на Лагуната може да се сложи реле ( има си дупка в отсека за релета ).

Със здраве Габи !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де, а в скандинавските страни режат и слагат допълнителни модули ли ? Мисля че има страни в които е задължително да се включват фаровете с двигателя.

Със здраве Габи !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че еднакви коли, но правени за различни държави се различават!

Едно време карах немска В4-ка/от Германия купена и там карана/-само преден ел. пакет и парно.

Същата, само че износ за Италия на един познат-с пълен ел.пакет, климатроник и АВС.

Еднакви години.

Така че, какво им пречи, тия за Скандинавските страни да са с автоматично включващи се фарове, а тия за Чехия примерно не!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз така си мисля. То екстрата я няма, но може със слагането на нещо си ( ама предвидено в колата ) да заработи. То може да няма климатик - но със сигурност има място къде да закачиш компресора ако решиш да си сложиш.

Със здраве Габи !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстрите се поръчват - няма връзка между двете неща :wall:

Някъде бях чел,дали не беше и във форума,че има значение за коя държава се изнася Аудито-примерно климатиците на колите за Германия и за Италия имали разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстрите се поръчват - няма връзка между двете неща :wall:

Така де, но мисълта ми беше, дали не може да е си е такава поръчка на високо ниво!

Ако искате да вкарвате тука/в Италия/ Аудита-хубаво, но ги искаме с тези и тези екстри!

А вие в Германия си ги карайте, ако искате и без серво даже!

За нещо такова си мислех :wall: , ама може и да съм далече от истината!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали имаш място за DRL реле :bia:

еми на първата страница има. Кое за каква кола е. И на двете пише Golf. Ако това ( 173 ) е страница където е обяснено за DRL моля те сканирай ми я, а и това DRL къси ли са или допълнително монтирани светлини ?!?

Със здраве Габи !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко струва монтажа на так'воз чудо(дето като запалиш двигателя и дапуска фаровете, а после да ги гаси), колеги?

И аз се заинтересувах!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Daytime Running Lights.

Да ама какво означава това, допълнително монтирани светлини ? Или просто да ти светят къси когато двигателя е запален ?!?

Със здраве Габи !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светлини за шофиране през деня, включват се с двигателя :bia:.

Монтират се като екстра или серийно при покупката на автомобила.

На по старите автомобили това са просто късите светлини и габарити без осветление на таблото.

Редактирано от L&R
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светлини за шофиране през деня, включват се с двигателя :bia:.

Монтират се като екстра или серийно при покупката на автомобила.

На по старите автомобили това са просто късите светлини и габарити без осветление на таблото.

Ок, а от къде си сканирал тия страници. Можеш ли да пуснеш повечко инфо как тояно да се направи защото явно има място за такова реле.

Със здраве Габи !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...