Jump to content

Adaptive Light Defective - отстраняване на цялата функция?


Dummkopf

Recommended Posts

Ще е интересно да споделиш как се рециклират без да се режат? Иначе екстрата като идея е супер, но ако си се качвал на 4G примерно ще разбереш какво имам предвид, просто е много, много подобрена работата на завиването при новите модели за разлика от нашите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В софия ги рециклирах от форома едно момче ги прави! Маха стъклото слага ново покритие на лупата полира ги и накрая слага фолио. Резултата е супер. Преди като завали и карах на магия. Сега няма проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Енчо, мога да ти подаря два фара със завиване. Като ги рециклираш при Герака ще станат супер. Условието ми е да спреш да пишеш глупости.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости говориш ти пиленце, качи се на нещо по-ново от 10 годишния 4Ф която явно ти е "мечта" и на тебе и го мислиш за безгрешния автомобил и тогава ще си говорим. Те моите фарове са правени при Герака, когато още нямаше регистрация у форума и не беше събрал за мечтата вече две години ще станат сигурно. Има си тема по въпроса в която е коментирано всичко с доста снимки, условието е да ползваш търсачката повече от колкото пръстчетата за писане на глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че някой пак е набрал скорост по клавиатурата... И ще се наложи да му се дръпне ръчната... Имена няма да уточнявам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой в София може ли да се нагърби за един следобед да ми смени въпросното моторче на фара, или да махне кодинга за да не ми мига на таблото? За мен е без значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кодинга мога да ти го махна в петък, че съм до три на бачкане принципно, моторчето мисля, че се сменя малко кофти,  защото се сваля целия фар, т.е цялата броня. Работа си е да ти кажа и е важно да се прави спокойно и внимателно защото примерно на мен кретените от каското като ми свалиха предната броня за боя (не знам защо са я свалили) скъсаха 2 болта и сега като слагам с лайновата броня ще е чудо примерно. Ако питаш мен си купи моторчето и хвани някой майстор да ти го смени тука някои имена обикалят форума, Мишо, Жоро - горе сърдития модератор влади ди ще ти го направи също, стефчо крематоп-а съм убеден, че и той ще ти го смени, само внимавай да не ти чипоса колата докато не гледаш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ме дърпа към по-лесното махане на кодинга, пък от друга страна е тъпо да убиеш една екстра от мързел. Ще видя какво ще правя към края на седмицата и ще драсна, или на теб, или на по-горе изброените кога имат свободно време.
Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... когато още нямаше регистрация у форума ......

Енчо бе чети, енчо не чете :(

С един клик на мишката можеш да прочетеш кой кога е регистриран във форума.

Както си я подкарал ще си останеш без фарове със завиване - тъпо и упорито трупаш по над 1500 глупави мнения на година. До две години по брой постове ще надминеш всички останали, ако междувременно не си решил да ни освободиш от присъствието си като скочиш във форума на бимърите.

А дано, ама надали.

По темата - за да усетиш ползата от някой екстри е хубаво да си имал възможността да ги изпробваш, а не да си чел/чул само за тях.

Специално за фаровете, за да видиш ефекта от завиването освен да ги рециклираш е хубаво да си купиш и нови крушки.

Чак тогава можеш да сравняваш как завива фара на 4f и 4g. Щото твоите ако едва мъждукат, ефекта от завиване няма как да го усетиш дори и да го имаше.

Почети за опцията шоурум ефект и ако някога имаш възможност, в което силно се съмнявам, я изпробвай на два паркирани един до друг автомобила - 4f и 4g.

После може да продължиш да пишеш. Най-вероятно пак ще са глупости, но тогава освен за мен ще е ясно и на всички останали, че проблема ти е патологичен.

Редактирано от petarik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 като си голям подаравач подари на човека едно моторче

Смяната е зора, не е до пари. По две ще го платя, само някой да каже остави ми я в 13:00 и ела да си я вземеш в 15:00, примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторчета имам от Q7 няколко броя,и мога да подаря едно само не съм сигурен че ще стане.....мойте фарове от 4Ф ги дадох,и не обърнах внимание какви са.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, колегата е позатрил доста от боклука в темата от вчера, но явно не сте взели предвид нежното ми предупреждение. Ако можете да прочетете темата достатъчно непредубедено, ще решите че тук се подвизават само разни дебили с мааалко мозък, и мноого свободно време. Не съм сърдит, а възмУтен! И ще приложа добре изпитаната тактика на голямата секира, пък се сърдете колкото си искате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте !!!

Въпросче,за фаровете?

Сега съм с оригиналните фарки,с (adaptive licht)и само регулиращи на горе,долу!

И искам даги сменя с фарки без (adaptive licht).но щеми изписва грешка !

Кво трябва да сменя и кво трябва дасе кодира ?

Здравейте !!!

Въпросче,за фаровете?

Сега съм с оригиналните фарки,с (adaptive licht)и само регулиращи на горе,долу!

И искам даги сменя с фарки без (adaptive licht).но щеми изписва грешка !

Кво трябва да сменя и кво трябва дасе кодира ?

Казахами за модолите и незнам дори каде се намират ?

Аве несам на ясно с нищо !

Много щесъм благодарен за подробно обяснение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, колегата е позатрил доста от боклука в темата от вчера, но явно не сте взели предвид нежното ми предупреждение. Ако можете да прочетете темата достатъчно непредубедено, ще решите че тук се подвизават само разни дебили с мааалко мозък, и мноого свободно време. Не съм сърдит, а възмУтен! И ще приложа добре изпитаната тактика на голямата секира, пък се сърдете колкото си искате!

Само човек с много свободно време може да чете по толкова теми на ден,че и да реши какво да коригира по тях-влизаш в тая графа.Възмутен съм от дебилите в които,ако ми изтриеш мнението влизаш,защото не всички тук са самопровъзгласили се майстори на словото а и междувременно на коли,хората просто изказват мнението си,каквото и да е-Затова е форум.И благодаря ти за благоговението,о най-велики майсторе сред модераторите и най-велики модераторе сред майсторите,ако ми остане мнението неизтрито от теб.Смешно е,остави хората да си ползват форума.Не им пука за теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази работа си има сервизи и майстори. Повярвай ми, ако исках да те обидя, щях да го направя. Просто не можах да повярвам на очите си. Стига толкова спам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само човек с много свободно време може да чете по толкова теми на ден,че и да реши какво да коригира по тях-влизаш в тая графа.Възмутен съм от дебилите в които,ако ми изтриеш мнението влизаш,защото не всички тук са самопровъзгласили се майстори на словото а и междувременно на коли,хората просто изказват мнението си,каквото и да е-Затова е форум.И благодаря ти за благоговението,о най-велики майсторе сред модераторите и най-велики модераторе сред майсторите,ако ми остане мнението неизтрито от теб.Смешно е,остави хората да си ползват форума.Не им пука за теб

Че кой е казал, на мен ми пука за теб? Свободно време нямам много, още повече да го губя да чета и оправям дивотии, но такава отговорност съм поел. Не е никак забавно, но някой трябва да го върши. Няма да трия мнението ти, защото е пример за безмислен и зле формулиран детински отговор на нещо, което е в реда на нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми тежи самото модериране, а лайната, които трябва да изядеш от разни индивиди, които си мислят, че светът се върти около тях. Как да обясниш на такъв, че си има правила, и никой не е длъжен да му търпи лиготийте и простотията.... Никак! А и не можеш да му теглиш една дълга, че е в разрез с добрия тон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата,най-често се прекъсват кабелите към моторчето във самия фар,Махането на цялата функция,става като се откачи модула за adaptive light и се прекодират таблото и can-gateway модула,мисля че и модула за фаровете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги,имам питане относно adaptive light defective.Прочетох всичко до тук но не ми стана ясно тази грешка за нивото на фара ли е или за завиването( имам завиване).Фаровете се регулират на тъмно(нагоре и надолу).

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...