Jump to content

Проблем с регулиране височината на седалката.


qnkov

Recommended Posts

От както взех колата, усетих че при повдигане от ръчката нагоре на седалката (шофьорската) си върви добре, но при спускане надолу запира леко, а в последствие отказа да се сваля надолу и самата ръчка все едно запира и не може да направих ход надолу. Така в момента мога само да си вдигам нагоре седалката, но не и надолу... Някой може ли да ми каже дали тапицер (и кой и къде от София) може да ми оправи проблема, тъй като нямам нужното място за сваляне на седалката и още повече опита в разглобяването й.
Ауди а3 - 3 врати, 2006.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега това се мести за 30мин. На теб ти трябва желязото. Задръж до Събота и ще ти я направя. Ако се е прецакал механизмът няма кой да ти го оправи. Чупи се една планка и трябва се направи мн фина заварка. Аз го брах този яд...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно дълго желязо, което минава през цялата седалка. То се захваща за едно палче, дето се чупи и седалката не мърда повече във височина. При мен не вървешв нагоре. След като ми обадиха цена за ремонт, отидох в една морга, купих си седалка за 50лв, преместих си тапицерийте и еърбега и другото го хвърлих в една кофа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално ли работи Easy-entry-то? Като дръпнеш дръжката на седалката мести ли се и облегалката и самата седалка или само облегалката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорим за автоматичното приплъзване при килване на облегалката - не, защото жилата са прецакани, които дърпат палеца- той поне се вижда лесно като се наведеш. Не знам дали са свързани двете неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално ли работи Easy-entry-то? Като дръпнеш дръжката на седалката мести ли се и облегалката и самата седалка или само облегалката?

Това и при мен не работи. Помня, че някъде беше обсъждано. Имаше ли решение за този проблем описано някъде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fifipaldi: 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=96170&page=154

 

(Чудесен пример защо тая "удобна" джунгла за хаотични въпроси и непроходна за намиране на отговори остана в архива)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, да си призная не търсих много, но все пак се опитах. Примера е добър, но същото става и с темата за модификациите. Според мен трябва да помислим и по-важните (или по-сложните не знам кое е по-правилно да се каже) неща да си имат отделни теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дигането на седалката няма нищо общо с това прословуто жило :) 
Лично аз смених  жилото  и след няколко месеца пак ми се прецака...... просто е излишно да се прави. Явно на 8p  най-слабите места при интериора са жабката и тая седалка. 

Редактирано от Sc00by
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен вдигането и свалянето си е добре. А за жилото както се вижда от темата която постна Moonland проблема е в пластмасовия детайл, който най-добре при ремонт да се укрепи някак си. Ще видя какво ще го правя в момента не е на дневен ред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...