Jump to content

питане за А4 C4 avant


sashko

Recommended Posts

проблемът е следния-преди някколко установих че от вакуум помпичката на багажника изпуска въздух.видях че е скъсана гумичката на излизащото лостче.откъде мога да намера такова нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам само маншонче не се предлага но може да пробваш да отрежеш един пръст от тънка латексова ръкавица и да го монтираш под маншона.Може да звучи смешно но от временно вече две години и половина карам така.Просто и евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пробвай да го оправиш бързо, защото ще ти счупи помпата за централното, която е до акумулатора.

Можеш да го побългариш с беберон. Виж снимката... post-3923-1422650764,0361_thumb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk 3.3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси прозрачно, защото е силиконово и издържа повече.  Аз си сложих такова.

От някакви фолксвагени, май пасат 4 имат такова маншонче на резервоара.

 

Става дума да обикаляш по моргите.

 

Иначе докато намериш колегите са ти казали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен нервите не ми издържаха да го правя за 6-7 ми път за 1 година и го оправих за винаги. Сложих пружина която просто връща палеца в позицията на ключалката. Изхвърлих вакум маркуча затапих изхода за него и вече много време нямам проблем. Като искам да отворя просто врътвам ключа и готово. После заключвам и така. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маншончета стават от машинките на голфове, пасати и други вагове. Но не го отлагай, че ще ти замине компресорчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята от 5години е с парче от биброн стегнато в краищата с свински опашки от наи-малките .Всякакъв отрязък от мека гума става биберон -обикновен от аптека, ръкавица и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...