Jump to content

1.9 TDI притропване след смяна на маховик с твърд(едномасов)


Chobanov

Recommended Posts

Е в крайна сметка никой до сега не даде конкретни предположения от къде може да идва притропването..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако при натиснат педал на съединителя спира тропането, мисля че е от лагер - помпата. Ако и тогава тропа питай в някой сервиз!!! Слушал съм от разни хора и за някакви тропания или шумове и от скоростната кутия, ама само съм слушал не мога да кажа нищичко!!! Успех!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На едномасов(твърд) маховик какво ще му тропа и какво ще спира да тропа при натиснат съединител?

Редактирано от A.Petrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кажи и ти колега, дай някакво мнение по вапроса. След като по този начин задаваш твоя въпрос значи знаеш нещо!!!

Сподели и с нас, мисля че ще ни бъде полезно!!!

Редактирано от rafeelo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото, което знам е, че няма какво да тропа от едномасов(твърд маховик) и да спира, когато съединителя се натисне  :hilezh: 

Конкретно в случая, това което ми идва на ум и на мен, както и други са споменали в темата(също и ти) е да се провери лагер-помпата, но всичко от рода на такива диагностицирания тука по форума от рода на "нещо ми тропа под капака...какво ли е?" са само хвърляне на боб, докато не се почне от някъде, да се проверят възможните причини за проблема, а не да се чака някой да уцели "джакпота" във форума ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се провери лагер-помпата, но колегата споменава че тропането спира при натиснат педал на съединителя, а то точно тогава се използва аксиалния лагер, което в някаква степен изключва възможността да е лагер-помпата. P.S това е мое лично мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

точно тогава се използва аксиалния лагер, 

 

Два пъти го написах,ама айде да си гледаме на карти

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...