Jump to content

Recommended Posts

Колега, къде си я пуснал, в кой раздел? Да не би да не отговаря на темата за този раздел, заглавието, маймуница изобщо на правилата за писане в този форум?  :nixweiss:

Адрес на коментара

Колега, къде си я пуснал, в кой раздел? Да не би да не отговаря на темата за този раздел, заглавието, маймуница изобщо на правилата за писане в този форум?  :nixweiss:

Здравейте на всички. Предварително благодаря за мненията и съветите .... говорим за Ауди а4 б5 1.9 tdi ... ajm мотора ... като нов внос колата преди 4 годинк вървеше чудесно ... от година 2 на ниските обороти колата е мудна ... стигне ли до 2400 оборота всичко си влиза в режим (понавървява доста добре и мирише на гуми) ... та ... след тези проблеми ... сменях дебитомер .. чистих турбо(само издухването) ... чистих кулера ... махнах катализатора .. задъних EGR-а (с ламаринка и с вакумчето както трябва ) ... N75 днес беше свален и почистен както си му е реда ( разкуплиране и кербоване след тва) ... смених мъркучите на вакумите до клапана на геометрията ... но си мисля че не издърпва както трябва ... като свалях турбото го тествах за вакум дали държи ... държи без да изпуска ... турбото ми го тестваха с вагком .. казаха че пиква добре на около 2700 мисля че беше ... незнам там не помня ... колата е минала през всякакви тестери и никъде никаква грешка няма ... днес си поиграх със стойности в реално време на турбото к клапана и мисля че там нещо има ... кажете кво да прая колата ми е перфектна от всякаква друга гледна точка ... самл не става ( както в началото) на 1600 да мк цвилят гумите на която и да е предавка ... на 3та от 1600 ми е тръгвала да върти гуми ... ся на 1ва се чуди кво да праи до 2600 ... след тва волана олеква ... знаете за кво говоря ... (започва да върти)... мисля си и че не и стига май вакум за тоя клапан ... БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ... и сори за инфото ... ако нещо бъркам . малко по-късно ше кача 2 снимки че не моа ся от телефона

 

 

това беше в раздел а4 б5 .... 

Адрес на коментара

Така като гледам невероятното заглавие "Колеги Помагайте !!!" е помогнало за изчезването.

 

Не е лошо човек да се запознае с правилата на форума. http://audibg.com/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

Адрес на коментара

Колегата ти е отговорил като гледам. Ся като я няма темата, ти от къде изкопира текста на поста ти, разбирам че си го писал на бързо специално за този раздел, ама не вярвам да стои цял ден в Clipboard-ти?  :lupe:

Адрес на коментара

Колегата ти е отговорил като гледам. Ся като я няма темата, ти от къде изкопира текста на поста ти, разбирам че си го писал на бързо специално за този раздел, ама не вярвам да стои цял ден в Clipboard-ти?  :lupe:

Писах го от телефона си защото в сервиза компа беше зает с диагностика. Копирал съм го от телефона си. Кажете ми какво трябва да напиша за заглавие за да е коректна темата , след като заглавието е некоректно.

Адрес на коментара

Щом въобще задаваш този въпрос не мисля, че има някой способен да ти помогне.

 

Писането от телефон като някакво извинение ли трябваше да прозвучи, че не ми стана съвсем ясно? :huh:

Адрес на коментара

Щом въобще задаваш този въпрос не мисля, че има някой способен да ти помогне.

 

Писането от телефон като някакво извинение ли трябваше да прозвучи, че не ми стана съвсем ясно? :huh:

Да. Накрая на темата се извинявам. Въпроса е зададен само като тема . Съществото на помощта която ми е нужна е описана в самото писмо. Виждам че си администратор , но не мисля че си по запознат от "Всички" по темата. Не е редно заради заглавието да премахвате тема,  която е издържана горе долу технически. Не ми е работа и да казвам каква ви е работата , но до тук само разбрах че можете да махате теми и да говорите от името на всички ваши потребители. 

Не се заяждам! Не го приемай лично ! ............. Търся помощ ! .... не спамя и не бъзикам форума гад демет .....

Адрес на коментара

Извинете има ли някаква възможност тази заключена тема, заради неправилното и разположение в грешния раздел технически, да бъде преместена в правилния  " Как и какво ауди да си купя" и да бъде отключена http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=169974

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара

Въпроса е, че дори и да се премести информацията в нея няма да е актуална защото изчезват обявите. Много по-добре е всеки, който се интересува от дадена обява да си отвори тема и да пита в нея защото така се обсъжда конкретен модел и не се разводняват нещата. Както показа практиката въпросната тема се превърна в чат, който не носи никаква информация с неактуалните обяви в нея.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...