Jump to content

Мнение по обява за а8


Recommended Posts

Здравейте колеги, можете ли да ми дадете мнение по следната обява, защото с а8ците не знам как вървят нещата и къде какво да им гледам а пък много ми харесва

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11423822164514457&slink=90wcfu

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те а8-миците на всички има харесват,въпросът е,ще можеш ли да го гледаш...Разходите хич не са леки,и маи трябва да ходиш в оторизирани сервизи,а там с удоволствие ще ти резнат главата. Та пак си помисли,какво искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда добре,хубаво е да и се направи една диагностика,да я покараш да видиш как работи автомата,не трябва да се усеща никакво ритане или каквито и да е било шумове и вибраций при превключване на скоростите.Не са лоши автомобили,но както е споделил колегата не са евтини за подръжка,но с един отделен бюджет между 4 до 5000 лв.годишно винаги можеш да си я подържаш безпроблемно каквото и да и стане вадиш парата и не се притесняваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе 12-сет годишен кош бензинояд за 23к лв. По добре гледай 2005-2007 г. Пак в тия пари ще се включиш, верно нема да е S пакет ама кво ти пука с тва падане на цените след година неможеш и 10к да му вземеш на тоя сандък:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде и какви?

Едното рамо на клапите на всмукателя е счупено, другото е било сменяно с нещо.

Относно антифриза, така не може да се каже. Но пак си е стандартна болка на този мотор, една пластмасова тръбичка към 3-4см. Само че се сваля двигателя заради нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за разходите съм запознат, но какво друго такова голямо и дебело да взема ? Пасат, инсигния или некоя баварка 5ца за теа пари. Другия вариант е а6ца но ме дразнят отпред и то комби трябва да е за да си заслужата плюс 3дизел двигатела и направо ме отказва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодите са много готини. Инсигнията далеч не може да докара возия на другите споменати автомобили. Вземи си Phaeton :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Един познат има файтон 3дизел и ми се струва доста муден, а по големите двигатели сигурно ще са с разходна гориво и поддръжка като а8ца а тя ми се струва пъти по добре изглеждаща и обурудвана. Иначе ако се откажа от 4.2 бензин 8ца то 3дизела как е при 8цата и въобще задвижва ли го тоя камион или му се чуди.

Редактирано от mangov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да се повторя ще кажа че мощноста е много голямо понятие и според това каква кола си притежавал 230к.с. могат да ти се видят много или нищо, както искаш тълкувай коментара ми:-) Имам познат с А8 3тди и му е перфектна даже каза че ако е продаде ще вземе пак такава но фейса:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...