Jump to content

проблем с AirBag помагайте !!!


alibaba

Recommended Posts

свети ми лампара на airbag. Някой може ли да ми даде напътствия как да се справя с този проблем. Закачихме колата на ваг и показа 2 грешки (приложил съм снимка). Благодаря предварително :)  колата е а4 б6 1.9 тди 130 коня AVF 2002г

post-4962-0-65154600-1425582519_thumb.jp

Редактирано от alibaba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ходих при майстор и ми каза,че само с ваг-ком няма да можем да накараме ламБата да изгаснИ и ми предложи да вика някакъв си друг да ми я гаси,но се отказах,ще си купувам еър беК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Airbag е добре да има,но да не ти се налага да го използваш.

При такива мастори,които предлагат шунтиратане на възглавница(и) е по-добре да не се ходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж това: http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5094603-Air-bag-light-00474-and-01794-VAGCOM-auto-scann-inside

 

Според тази дискусия може да се оправи с ВАГ-КОМа като се направи адаптация. Само че ти трявба пълната версия на VCDS, не евал-а.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е колегата точно така го оправих с адаптация. Проблема е решен. Вече не свети лампата и не излиза въпросната грешка. Благодаря на всички за съдействието :)

Виж това: http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5094603-Air-bag-light-00474-and-01794-VAGCOM-auto-scann-inside

Според тази дискусия може да се оправи с ВАГ-КОМа като се направи адаптация. Само че ти трявба пълната версия на VCDS, не евал-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия проблем, като запаля колата и ми светва лампата на еърбека, и след закачане  на Вагкома ми казаха, че трябва да ми се направи синхронизиране с компа на колата. Някой ако знае къде могат да ми помогнат, ще почерпя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...