Jump to content

ауди 80 изчезва ми бензина


chergarski

Recommended Posts

аудито е 1,6 101 ада бензин/газ (обикновенна)никакви проблеми на газ 

Проблема ми е че ми изчезва някаде бензина без да я карам и да я паля толкова често .Карам и паля  на газ много рядко сутрин я паля на бензин.Ако сипя за 20лв. и за около седмица осезаемо се вижда че изчезва така поне показва стрелката.за тва време да съм я палил макс 3-4 пъти без да я карам.Да мирише на бензин не мирише никъде течове няма незнам от къде изчезва дали го гори през ауспуха за толкова малко време или изветрява се чудя от някъде.Има някакъв филтър за бензинови пари ама дали имам такъв и ако имам дали от там да е проблема.Ламдо сондата да е заминала ???Помагайте колеги с някакви предположения.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, слагай запетайки, че едвам ти се разбира.

Аз имах подобен проблем и се оказа продупчен бензинов маркуч в двигателния отсек. Палих я на бензин докато загрее и прехвърлях на газ. Оказа се, че е изпускало бензин и затова е свършвал бързо бенза. Миризма, докато бях на място не се усещаше - само като тръгна леко понамирисваше на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е от датчика който мери бензина защото като падне под определено ниво не може да запали ,

а колега където казва че може да е от някой маркуч трябва да ги погледна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не смесва газ и бензин, пробвай да изключиш бензиновата помпа и карай така, виж дали ще намалява бензина обаче ще трябва да палиш на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да я видя да я изключа ама не би ли трябвало ако работи смесено да се дави нещо колата.Тя си работи перфектно на газ.

А колега ти като спомена за тази вентилация какво да и погледна на нея.Ако си запознат по подробно можеш ли да ми кажеш къде да гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

нека някой ако е запознат с вентилацията на резервоара да каже къде да погледна .

нали има някакъв филтър

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вентилация на резервоара.

изпревари ме колега, така ми заминаха към 300 +литра бензин за 6 години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...