Jump to content

няма палене А4 б6 аjm 115 коня


S lain

Recommended Posts

Здравеите колеги от 3 дена се занимавам с паленето на една а4 115 коня и никакви синтоми да запали до сега. Пробвах почти всичко което ми мина през главата, но без успех. Реък акумулатор помпта в резервоара ЕГР. но без успех. просто се чудя какво да пробвам ощте. Получава се следното давам на контакт всичко нормално угасва за момент лампата на ESP около 3 сек. и пак се включва и дотам варти и не пали. Първоначално мислех че е скъсала ремака или е отказала помпата в резервоара щтото не вади пушек през аспуха. Но нафта стига до горивния филтар и ремака си е на място. Някакви идеи от какво може да е ???????????????????????????????????????????  Колата е стигнала до нас на собствен ход и просто не запали повече. Но пък ми е зор да е оправа щтото приятела дет доиде с нея взе моята че да се пребери и останах без кола аз. С вагкома не мога да погледна нищо докат не запали 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега до като въртиш на стартер мърда ли стерлката на оборотомера

а би трябва да влезш с ваг ком и при не запалена кола само на контакт

Редактирано от ilian_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мърда оборотомера не е от датчика и като дам на контак излиза все едно няма нищто вклучено дали е включен кабела кам колата или не показва еднакво ..........незнам защто почвам да се съмнявам в компютара ......сега почвам с пробите пак....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм правел нищто абсолютно .....не е моя, а на един приятел. тои същто. Само е репрограмирал но преди два месеца . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

наи после нещто ......грешка 01314 ??????????????????????????няма други .........некви съвети????????????????????? означава грешка при контрол на двигателя до колкотро разбирам

Редактирано от S lain
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че не показваше ваг кома беще от кабелите след буксата на колата. а проблема беше в централитата на аудито ....сега е с друга и върви перфекно. с неговата не щте и да чуе да запали........ЕХ тези репрограмирвания и бъркане навсякаде до каде водат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...