Jump to content

Обратен ефект с OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED


Recommended Posts

знам че коментирате съвсем други крушки но преди 1 година проблема се реши с монтиране на нови лупи в рефлекторни фарове и би-ксенон 4300к , полиране на фаровото стъкло и облепяне с 3М фолио за прозрачност ! Фаровете изглеждаха като нови а снимките ги правих на мокро след дъжд ... забравих къде ми е копчето за халогените :) Знам че едни Филипс крушки струват 30 лв а моята операция 300 но ЗАКЛЕВАМ се струва си всяка стотинка ! Прилагам двете снимки като тази светлина е единственно и само от H1 крушки на лупата и никакви други дълги светлини ! Фаровете са на Б7 А4 като на дългите сложих ЛЕД крушки за да не свети жълтата когато премигвам ! 
 
IMG_4521.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колата е Б7 а баластите бяха единия върху кутията въздушен а другия закрепен на планката на казанчето на антифриза (циганска работа )... махнах тези фарове само заради това че слагайки ми капачката на лупата не ме питаха  и ми сложиха такава с заготовка за angel eyes а аз не обичам такива неща ! Сега съм с Оем фарки които 100% това лято ще рециклирам .... имат нужда :)  Разликата е че Оем ксенона пали бързо докато китайчето иска около 20 секунди но пък новата лупа си е нова .... Който има въпроси  - aз ще ползвам лятото този колега от линка .... а теб с Б5-цата те съветвам да вградиш едни лупи с Н1 би-ксенон и ще забравиш и за халогени и за всичко .... на моята Б5-ца си намерих ОЕМ ксенонови фарове и след рециклирането им бях повече от доволен - почистени и полирани + ново покритие на лупите а резултата е смайващ ! 
 

IMG_2216.jpg


 https://www.facebook.com/workshox?fref=ts

 

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бяха нагласени добре но аз свалях бронята и след това не ги нагласих точно :) така или иначе знаех че ще се продават и затова не си играх ! Бяха нагласени супер и се вижда резултата ! Тога е на фар на А4 Б7...  а фара който  показвам от Б5 е за да покажа че ако се рециклира също свети доста добре ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги, "прогледнах". Благодарение на @Geraka http://audibg.com/forum/index.php?showuser=16128

Рециклира ми 2 бр. Валео и нещата заспаха. Сега всичко е на 6. За регулирането: в моят сервиз са си направили импровизирана стена - разчертали си сами, на вътрешната страна на вратата на халето, за техните коли, без претенции за голяма прецизност, но ми ги настроиха и фаровете станаха както ги искам:

 

IMG_20150513_001436.jpg

 

Благодаря за съветите и съдействието на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

само да кажа че моите Филипси които са ми на служебката - едната вчера изгоря :)  4 месеца мисля даже не искараха !  :hilezh:  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...