Jump to content

Recommended Posts

С половинчати фейсове са повечето в Бг.Главно без фарове и огледала.А разбери ги тези газетата  :hilezh:  :nixweiss:

Дa в немското мобиле  има едно S500 за 18к евро с кремав салон което е с не малко екстри.Освен него друго няма чак на 24,9к... и т.н,но и там правени недоправени.

Редактирано от osemw12
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 212
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз говоря правена Амг и да е фейс 2010 и доколкото разбрах колегата ако взема S класа би искал да изглежда визуално така.Ето 2 примерни обяви от България и Германия:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11435396735591821&slink=a3l1bz

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=211476920&doorCount=&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&airbag=&emissionClass=&usedCarSeals=&scopeId=C&emissionsSticker=&climatisation=&zipcode=&adLimitation=&fuels=PETROL&vatable=&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxFirstRegistrationDate=2010-12-31&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=90&pageNumber=2

Редактирано от osemw12
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно... явно е голям меракът да се правиш на такъв какъвто не си. :)

На мен лично S500 си е доста по-оправдана покупка от D3 в диапазона ~15к евро.. Все пак е 4 години по-нов модел.

V12 biturbo табелки продават и на Илиенци :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля,че S-ката е по удачен вариант но все пак всеки сам си избира.А за Амг пакета аз лично го харесвам и не виждам нищо лошо в това автомобила да изглежда така,говоря за личен кеф не за фукане,има автомобили които излизат дори така заводски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно... явно е голям меракът да се правиш на такъв какъвто не си. :)

На мен лично S500 си е доста по-оправдана покупка от D3 в диапазона ~15к евро.. Все пак е 4 години по-нов модел.

V12 biturbo табелки продават и на Илиенци :steinigung:

 

А има ли 4ф-ки с душегуб за 10к?

Не разбирам защо не се ориваш а правиш сметка на парите и желанията на другите. Остави ги да се мъчат, а ти си карай евтиния душегуб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMG пакета може ли да се поръчва при покупката на колата? Питам, защото ме учудва примерно големия брой  дизелови V6 с хубава оптика, но с характерното дизелото потракване и малки дискове на спирачките. АМГ оптиката си остава скъпа за насаждане дори и даден модел да остарее, затова ме учудва колко коли са с такъв в БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Броня, прагове и джанти - ок.. Ама тия табелки S65 и V8 biturbo са пълен смех.. Като запалиш, ще забавляваш околните.


А има ли 4ф-ки с душегуб за 10к?

Не разбирам защо не се ориваш а правиш сметка на парите и желанията на другите. Остави ги да се мъчат, а ти си карай евтиния душегуб.

 

Не знам такива паразити откъде знаят линка на тоя форум...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При W222 съм виждал една 350 в Русе поръчана така а при W221 не съм запознат,но повечето са правени, поръчват си разни менте брони и ги правят.A за паленето колега S500 е бензи V8 и има доста добър звук,когато му се сложи генерация звука е доста интересен.Масово хората не ги различават когато може да го забележиш по дисковете и апаратите.На 6.5 звука е финен но ако се истърбуши също става голяма бучалка.Пиша ти го от опит,а всеки сам си избира.

Ето видео:

Редактирано от osemw12
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMG пакета може ли да се поръчва при покупката на колата? Питам, защото ме учудва примерно големия брой  дизелови V6 с хубава оптика, но с характерното дизелото потракване и малки дискове на спирачките. АМГ оптиката си остава скъпа за насаждане дори и даден модел да остарее, затова ме учудва колко коли са с такъв в БГ.

Може, наш семеен приятел си взе от магазина пред 2008-ма С-ка 320 печка с пълен АМГ пакет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При W222 съм виждал една 350 в Русе поръчана така а при W221 не съм запознат,но повечето са правени, поръчват си разни менте брони и ги правят.A за паленето колега S500 е бензи V8 и има доста добър звук,когато му се сложи генерация звука е доста интересен.Масово хората не ги различават когато може да го забележиш по дисковете и апаратите.На 6.5 звука е финен но ако се истърбуши също става голяма бучалка.Пиша ти го от опит,а всеки сам си избира.

 

Аз не казвам дали е хубав или лош.. казвам, че не може да объркаш V8 атмосферка с V12 битурбо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли 4ф-ки с душегуб за 10к?

Не разбирам защо не се ориваш а правиш сметка на парите и желанията на другите. Остави ги да се мъчат, а ти си карай евтиния душегуб.

:hilezh::wall::hilezh::wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене ми харесва пакета, не държа на фаровете. Иначе на секундата разкарвам всякакви табелки и смехове битурбо, митурбо и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...