Jump to content

Копче за фарове на Ауди В6


Donov

Recommended Posts

Здравейте. Наскоро си купих ново ключе копче за фаровете тъй като старото се беше по изхабило. Смених го но когато го свържа не мога да изключа фаровете. Светят постоянно даже и на изключено положение. Някой имал ли е такъв проблем И знае ли как може да се реши този проблем. Дали е проблем при свързването на кабелите или е нещо друго

Благодаря Ви

Редактирано от Donov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да всичко съвпада. Номерата на стария и новия ключ съвпадат.

 

Отностно преместването на пластмасите. Не става. Пробвах и не мога да я сваля. Не се сменя или аз не знам как :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз купих ново цяло устройство за фарове. Извадих старото и мушнах новото но фаровете стоят включени постоянно. Не съм свалял само пластмасата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти от доставчик БГ.Купуван е от ebay.de. Писах на тая "кака", че е по-евтино да ми го прати в Бг-до Хасково. Отговор -никакъв. Та, копчето пътува до Германия, сега вече е в БГ-ебати онлайн търговеца!!!

 

 IMAG0745.jpg

IMAG0746.jpg

Редактирано от birolino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах малко приключения с моята, и накрая я срязах през средата, за да мога да освободя чопчето което я държи. 5 мин. работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,вече успях да счупя моята.Сега поне ми е ясно как става.Ако на някой му се намира стар ключ от Б6,без ауто,моля да пише на лично.Колкото до старата врътка,просто най-лесно е да се изреже от страни за да се освободят двете зъбчета,които я държат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...