Jump to content

Автоматично отваряне на багажника


Ngoro

Recommended Posts

15 hours ago, vladimir7979 said:

със зелените пружини не се налага да се прерязват

А ти поради каква причина не сложи зелени а сложи сини?

Благодаря :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имам пружините за отварянето заедно със шайбите. Някои ако ги иска нека се обади да се разберем за цена, аз се отказах от този ретрофит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зелените имат около 2 години живот,омекват много след което не вършат работа,държа да кажа 4е това не са мои наблюдения ,а на франсетата , тяхната тема тема  датира от 2011г,забравих да спомена да се внимава отварянето в подземни гаражи с ниски тавани:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези дали ще станат колеги http://www.aliansbg.com/avtochasti/авточасти-по-модели/амортисьорчета/audi-амортисьорчета/kro23199---avant-8e5-b6-detail всичко отговаря  дължина-500m, изтласкваща сила-530 N , диаметър на буталата-18 mm,диаметър на буталната тръба-8 mm само хода е  208 mm а пък си ги дават за  8E5,B6:nixweiss:.Целта е ясна.......да ударим  кьоравото :hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е ауди а4б6 седан, какви амортисьори и шаиби ми трябват.  Ще сам благодарен ако ми дадете моделите им и линкове в България за поръчка.  

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за седана се сменят повече неща,по горе в темата съм написал какво трябва за седана

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам никаква идея от каква кола ,някой с етка по номерата на частите може да ти каже за кои модел са,иначе в се продава готов комплект но е много скъп 190 евро има и номер комплекта,като гледам номерата 8Е е за Б6,8Д е за б7 4ф незнам за кой модел е

Référence : 8E5827301/2/H

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...