Jump to content

Забива на 3000 оборота


atommm

Recommended Posts

Здравейте колеги.От няколко дни забелязвам как на горе по баир на 3та предавка колата стига до 3хил. оборота и започва да заглъхва.ПО равното,а и по баир на 2ра върви до край.Смята, че само в баир го прави това.Колата е Ауди А4 1.9тди 1З мотора.Някой имал ли е такъв проблем защотото на мен ми се струва много странно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай на максимална скорост, май повече от 120 няма да можеш да вдигнеш, ако до там върви добре, най-вероятно  е от клапана за управление на турбината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колега не съм я  закачал на комп.Вчера карах по по въпрсния баир и си набираше и след зхил. оборота макар след зхил да става малко мудна, но не забибаваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли тази тема? Прочете ли предишните теми? Там има отговорите на твоя въпрос. За протокола и на мен забива, като я продухам на магистрала се оправя, след 200-300 км само градско и пак е жмел. Такъв е модела, цапа със сажди турбината.

Редактирано от Бат Сашо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

99 % е клапана на турбото  иди в някоя морга  и го смени за проба трябва да цъка  като запалиш колата  ако работи  при мен това беше проблема   90 коня  не зацапва турбината   както 110

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като слушам мотора от начало се чува едно цъкане, но след като запаля не чувам цъкане при турбото.Иначе колата сега си върви не е забивала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...