Jump to content

Относно фарове за А3ка


Shagrath

Recommended Posts

Колеги, някой може ли да ми каже дали на мойта кола (от 98ма), мога да сложа цели фарове (фар + мигач на едно) като на тази кола ...

ab14_27.JPG

(S3 oт 2001) или са прекалено различни от моите ... ?

Ако пък стават можете ли да ме посъветвате за марка, ориентировъчна цена и евентуално от къде могат да се купят ...

Мерси предварително!

Редактирано от Shagrath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой може ли да ми каже дали на мойта кола (от 98ма), мога да сложа цели фарове (фар + мигач на едно) като на тази кола ...

ab14_27.JPG

(S3 oт 2001) или са прекалено различни от моите ... ?

Ако пък стават можете ли да ме посъветвате за марка, ориентировъчна цена и евентуално от къде могат да се купят ...

Мерси предварително!

може да, фаровете са ми DEPO, тука пордаваха един за 150лв което е добра цена, значи ако намериш 2 за по 150+300 + 50-60 за монтажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то бая а3 в софия със старите фарове вече са си ги сменили с новите, въпреки, че освен визуално в силата на светлината няма голяма разлика ако не сложиш ксенон :rolleyes: ще ги снимам утре и ще ти пратя ана мейла, дай си го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мен ми е да си начешам визуалната краста <_< Ксенони поне на тоя етап няма да слагам, че други неща са на преден план за колата ...

latcho1@yahoo.com е мейла ... благодарско :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мен ми е да си начешам визуалната краста <_< Ксенони поне на тоя етап няма да слагам, че други неща са на преден план за колата ...

latcho1@yahoo.com е мейла ... благодарско :rolleyes:

нп, за ауди и особено А3 правиме всичко :hilezh:, аз на моята 1.8 искам турбо да и слагам ама опипвам почвата, я кажи как е с турбото, утре вечерта ще ги имаш снимките, ще направя и да видиш как свети ксенона :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

у ибей има тайландски 100тина еврака и двата... трябва да резнеш калника...

колега турбо тегаво да сложиш... аз за мойта старата бях намерил цял мотор от 1.8Т ама ме отказаха от операцията - по-добре продай твойта кола и си земи 1.8Т заводско...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ebay ясно колега ... доста си пазарувам от там ... дори си взех табло за S3 (с дисплей за бордови) + лостчетата за него ... ама сигурно ще ги монтирам след нова година ...

И все пак фаровете ми се ще да са от тук, за да ги видя на място и така ...

Редактирано от Shagrath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажете къде и за колко ако са на изгодна цена ще зема и за 2те си 3ки.Може и отстъпка да ми праснете :respekt:

Ако може ми прати на лична още снимки на показаната кола да крада идеи :D

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

таблото за с3 е мания, ама имай предвид, че ако не си с 17 джанти няма да показва вярно и ще трябва да се свали паметта от някоя друга а3ка с борд комп и да се метне на твойта :hilezh: ама то който ти го прави ще ти го каже предполагам тва...

фаровете - тайвански раздават май по повечето места по тия тунинг магазините има каталози и си поръчваш... ама според мен най-добре ибей :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото си е чистак бърсак ... ама още седи в нас да си ме радва хехехе ...

Само така и не разбрах кои лостчета са правилните :hilezh: ... че има две разновидности ... е аз ги купих и двете де ... ама май правилните точно са в кофти състояние ... :bia:

Фарове все още си търся ... както и калници и брони от S3 :flipoff: :flipoff: :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше и една друга тема по този въпрос

П.С. ето ги:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=11920&hl=

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=13013&hl=

Редактирано от Vlad777
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и така като съм почнал ... тъй като ще се присади това от първата снимка ...

ще ми каже ли някой, който е с бордови, кой от двата лоста на втората картинка е правилният ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам дали разликата е от борд компютрите...

Левия лост на снимката (този с AUFN EIN AUS) е с автопилот - въпросните надписи са за него :)

Моя е такъв и аз имам борд компютър на колата, но управлението на борд компютъра е от дясната страна..

Ти на твоя оригинален десен лост имаш ли копчалъци за управление на бордкомпютър - ако нямаш, може би трябва да ползваш десния лост от снимката, тия двечките Set & Res ми приличат на това, което имам на дясното лостче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то снимката е малко подвеждаща ... значи лоста с AUFN EIN AUS е заедно и с десният лост към него където са RES и SET както на другия ляв на картинката ... та предполагам той е правилният така или иначе, но исках да попитам все пак ...

Другият обаче поне по описанието го водят по-нов модел ... макар и с доста по-малко копчета ...

Ще гледам да ги наснимам по-обстойно довечера ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то лощото е че аз на старата го слагах допълнително, са тая новата бричка си го има стандартно ама май е различно... даже не май ами със сигурност...на мен ми го купи тва жорката като ми слагаше таблото и не съм се занимавал...

е тва ти трябва

http://cgi.ebay.de/ORIGINAL-Lenkstockhebel...bayphotohosting

http://cgi.ebay.de/MFA-FIS-Bordcomputer-VW...bayphotohosting

Редактирано от spe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на снимката са снимани и двата ляви лоста ... обаче единия е комплект с десен и е като този на снимките дето ми даде :flehan:

При положение, че съм ги купил, ако стане защо да давам излишни пари ...

Ако не стане тогава вече ще си взема от Жоро ...

Много благодаря за инфото :flehan:

Довечера ще нащракам нагледно какво имам впредвид ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...