Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

Аз си купих 21ци, но още не съм ги сложил. Мисля в понеделник да ги сложа, пък ако захладнее ще сложа пак 20ките със зимните гуми.

Според мен разликата във возията ще е осезаема с това 265/30/21

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой има ли лед осветление на дръжките на вратите ?  Въпроса ми е дали са на отделен бушон, от както взех колата видях че има но не светят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам, не знам да са на бушон. Може да нямаш ледове, а само пластмасови капачки. Може и да са ти изгорели всичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и да изгорят ,трябва да извади съобщение за проблем в ел. системата.

Пример,бяха ми смъкнали копчето за превключване на светлините и слагайки го ,бяха пропуснали захранят диода за подсветката. Паля тръгвам и след 10 секунди грешка на таблото.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, StanTanev написа:

Някой има ли лед осветление на дръжките на вратите ?  Въпроса ми е дали са на отделен бушон, от както взех колата видях че има но не светят.


Мисля, че в MMI имаше настройки за тази функция. Виж дали има опция за включване и изключване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, icebobo said:

Те и да изгорят ,трябва да извади съобщение за проблем в ел. системата.

Пример,бяха ми смъкнали копчето за превключване на светлините и слагайки го ,бяха пропуснали захранят диода за подсветката. Паля тръгвам и след 10 секунди грешка на таблото.

 

Няма да извади грешка, горят от влагата, на мен ми изгоря един, нищо не светна, смених го, светна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да днес ми дадоха цена от 270 лв с монтажа на 4те врати .  Вчера си поръчах  в Порше лед плафони  от а6 4Г , днес ги взех но се оказа че буксите не са същите като моите ... пасват на мястото но буксите са различни . Някой подменял ли е и дали има някой друг кабел който трябва да се вземе ? 

Редактирано от StanTanev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко пари ти взеха за плафона? Преправя се, но трябва да видя точно какво се правеше, че има разлики.

 

И защо ги поръча всичките преди да провериш дали са изгорели наистина? Сега ако е някакъв тъп бушон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвани махни един от бравата ако изобщо имаш и го пробвай с някъв източник на прав ток пет волта 

 

 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проверих го по рама в Ауди, като гледам не е сложна смяната , ще пробвам дали са изгоряли първо. Зора ми е плафоните да оправя , търсих някви кабели като адаптор но няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, Raino said:

С 21-ците е супер, мислех, че е по-зле. Не мога да кажа, че виждам разлика от 20ките.

На 2.4 са напомпани.

на а6 ли ги караш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Баш еднавки, сложи едни Ротор примерно едно до друго и гледай разлика.

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...