Jump to content

Разлики в средната конзола


G .G.

Recommended Posts

Здравейте колеги,

не съм писал във форума от доста време ,но ме мъчи една мисъл за смяна на вярното ми AUDI  А4  1.9 tdi Б6  2003г. с по-ново Б8  2000tdi  около  2009-2010г. 

Питанката ми е;

Каква е разликата в средните конзоли  на тия  Б8-ци ?

post-54692-0-72436600-1449933332_thumb.j

post-54692-0-10773100-1449933357_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото е с двузонов климатроник и нави (мисля)

Второто е с еднозонов и без нави (пак мисля)....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но има разлика в MMI. В B8, моделите навигация мисля че са 3 вида. MMI 2G, MMI 3G и MMI 3G HDD. 

Редактирано от grozdev_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата е с Ауди мултимедия интерфейс (конкретно тази от снимката с MMI 2G) и тризонов климатроник, втората е без ММИ и е с еднозонов климатроник

Sent from my iPhone using Tapatalk

И Changer

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе хора КАК разбрахте колко зоново е тва... значи да се оглеждам за следното:

 

Audi A4 (8K) and A5 - MMI High 2G Info The vehicle contains a color center screen. A DVD navigation system is located in the trunk. The MMI wheel is located beside the gear knob. The MMI 2G was produced until end of modelyear 2008 and replaced by MMI 3G. Technology Fiber Ring Product

FISCON Pro for MMI High

 

Въпрос имам, подгрева на салона къде е локализиран около лоста или се избира през парти-ринга или на конзолата нейде ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колега Congo, моля за разяснения по следното:

1. как най-бързо и лесно да се ориентира един потенциален купувач с какъв тип MMI  е дадена B 8?  

2. има ли видим признак от пръв поглед MMI поддържа ли  навигация - в зависимост от годината 2008,2009 -2011?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Congo, достатъчно ли е да има просто копчета около скоростния лост или в конзолата над управлението на климатроника или за да има навигация е нужно да има копче(бутон) NAV?  При 3G LOW/BASIC навигацията се чете от DVD / MMC, но означава ли че на дисплея на ММИ се виждат картите и маршрути и какво означава не поддържа видео - не чете видео или е видео, свързано с навигацията? Да разбирам ли, че има ли MMI  - задължително би се поддържала навигация в зависимост от годината и вида 2/3 G - LOW/HIGH? А въобще има ли B8 без MMI?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

ето още един пример, дано послужи добре на новата и настояща аудитория :)

 

3G Low/Basic - нама джойстик като на предния пост.

 

IMG_20160419_202130.jpg

 

Двузонов климатик. СД карта с навигацията. Моята беше с ДВД с карта от 2011 (Congo is the man!).

 

IMG_20160419_202002.jpg

 

И третата зона на задните седалки.

 

IMG_20160419_202104.jpg

 

Успехи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...