Jump to content

USB интерфейс какъв и от къде?


alveks

Recommended Posts

Аз си поръчах от тук http://www.suwtec.de/Audio-Interface-fuer-Audi-MMI-2G-High-iPod-iPhone-USB-AUX-A2DP-neu-Bluetooth и пристигна с DHL за около седмица. Монтажът е изключително лесен и си остава и cd changer-a. Mmi-я ми го разпозна автоматично като Audi Music lnterface и всичко работи перфектно. Пристигна без инструкции за свързване, но всичко е plug and play.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

xcarling.bg  го предлагат

 

 

п.п как се качват линкове тук,защото с копи и паст не става

Редактирано от sokolchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтирах вчера VNS медията, поиграх си около 3 часа без да си давам зор, но резултата е повече от задаволителен. Приставката се интегрира с MMI-a  и излиза като Ауди мюзик интерфейс. Всички бутони на централната конзола и волана работят перфектно, звука е качествен и не намирам разлика спрямо чейнжъра. Чейнджъра също си работи а не се маха. Още не съм пробвал стрийминга през блутута но не ми и трябва толкова. Като устройство плейва всякакви mp3 дори и по-стари такива. Може да отваря и плейлисти което е яко, другото яко е че при превключване между чейнджър и радио си запазва песента и мястото където си превключил и продължава от там.

Това е за сега....смятам че парите дадени за приставката си струват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, може ли да дадеш някоя снимка от екрана, защото повечето такива джаджи ги разпознава като cd changer съответно менютата не са най-добрите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога но по-късно, какво имаш предвид за менютата че не са най-добри. Всъщност в youtube има достатъчно инфо как изглежда мми и как управлява файловете от флашката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://youtu.be/3pwN9LYQPpc?t=146

 

това е на Dension 500 примерно, всяка опция излиза като CD11 нещо си

 

https://youtu.be/XfrswAhurGw?t=40

 

това е оригиналния интерфейс

Редактирано от Manniakk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AMI-то на VNS има интерфейс като оригиналния, този на denison има някви стрелки и за мен е грозен. Тия стрелки ти изяждат символи от името на песента да не говорим че ми е адски грозно. VNS е проверен и е надежден мой приятел го има от около година и аз за това го взех.

Ето как изглежда на 4F: 

 

Монтаж на АМИ приставката на А8, на А6 е почти същото:

Редактирано от drakano
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес го свързаха в сервиз,всичко си работи перфектно,показва на дисплея имената на песните,помни докъде е стигнала песента и започва от където е спряла,свири качествено,аз съм доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами сервиза се намира в хаджи Димитър в софия,преди завода за брашно от лявата страна до авто мивката,пише car audio ама как се казва точно не съм и гледал,там ме пратиха от xcarling защото работят с тях и ми е по близко от тояга в студентски град,иначе 40лв ми взеха за около час и малко беше готово

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тия по-евтинките дали ще вършат работа и трябва ли нещо да се кодира с ВАГ КОМ-а, че да тръгне? И аз се замислям за някаква по-евтина алтернатива колкото да върши някаква работа, че АМИ-то наистина е дефицит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за час и малко от горе едвали беше само 3 кабела :) сваля се жабката,чейнджъра,след това го пъхнаха някъде зад медията и искараха изводите закрепвайки ги в жабката,абе не е толкова лесно колкото нисе струва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

За 500лв аз си сложих денисон и работи перфектно,командва се от волана,пише имената на песните и най важно не заема място в и без това малката жабка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

350 поунда са множко. За кита гледай да дадеш максимум 500лв, като ако дебнеш може и по-тънко да минеш. Ето един вариант: 

http://allegro.pl/audi-ami-mmi-2g-most-audi-a6-q7-a8-4e0035785f-usb-i6053054642.html

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това какво ще кажете:
http://www.xcarlink.bg/XCarLink-avtomobilen-interfeis-za-integraciia-na-USB-SD-AUX-Bluetooth-Audi
Дали ще върши работа, защото с АМИ-то много занимавка от към търсене и чакане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, kazichene написа:

Цитиране на предходно мнение! 

този не става,потърси в този сайт модела на денисон гетуей 500 ,струва 550лв аз съм с него той е за MMI 2G ,закупил съм го от същия сайт

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Моята кола е много бедна от към екстри. Няма ченджър, навигация и т.н. Дисплея е червения монохромен. Въпроса ми е дали може да се сложи нещо допълнително или да се направи ъпдейт за да може да пускам флашка или пт телефона. Не чете мп3 а един обикмовен диск не хваща много песни. Без ченджър си е жива мъка. Благодаря предварително.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко може,важно е ти колко пари си готов да дадеш.Ако 1200 лв. не са проблем има китайско решение с което ще получиш нави,бт,мп3,видео,задна камера.За оригинални модули трябва доста пари и труд.Тези проблеми се мислят при покупката на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Само да кажа, за всички, които обнислят да слагат някаква цигания като Dension-a  първо да си ъпдейтнат MMI-a, че после Dension-a скапва ъпдейта и се получават чудеса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...