Jump to content

Задна чистачка


MOON

Recommended Posts

Колеги, въпросът ми е леко тъп, НО искам да обърн задната чистачка. Тоест да и обърна посоката, в която чисти. Сега се движи от ляво на дясно. Искам да я направя да се движи от дясно на ляво и да си седи в дясната страна на стълото, а не както е сега в ляво. Има ли шанс да стане тоя номер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време на голфа ми можеше да стане от самата пластина която е хваната за моторчето и движи рамото на чистачката, но когато съм отварял моторчето на задната ми чистачка на аудито н3 обърнах внимание дали и тук 3 така. Трябва да погледнеш. Или някой който е обръщал внимание да каже. Весели празници

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , на новите модели чистачките им са в дясно може би това е причината , поради която искаш да направиш тази маневра - незнам ... Но на този модел чистачка пръскалката е закрепена за основата й , и пръска в 'затворено' положение , така че ако я обърнеш няма да ти мокри стъклото а номера . Възможно е и да греша ...

Sent from my Мобифон using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си ме разбрал колега. Аз не искам да обърна целия механизъм /ясно ми е, че пръскалката ще дойде отдолу/, а само движението да започва от дясно на ляво. И да, идеята ми е да сложа от малко по-новите рамо и чистачка, които обаче са направени да стоят от дясната страна на джама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали ще работи правилно чистачката като се обърне . Ако не се включи някой , който е правил това движение ще ми е интересно да разбера как ще го направиш . Успех и весели празници !

Sent from my Мобифон using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах се да я обръщам. То изобщо не си личи че е правена да седи от дясно на стъклото. Взех чисто ново рамо и чистачка за пассат '07 лето и си пасна като у тех си чисти феноменално, само да видим до кога :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ! Направи някоя снимка да я видим как изглежда . Току виж и някой друг се излъгал да обнови малко задницата .

Sent from my Мобифон using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре това ще ми е първата работа. Много добре изглежда, поне според мен....  Има само един недостатък..... малко по-малка е самата чистачка, с около 2 см. НО все пак изглежда много по-добре и чисти перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допада ми повече с тая Аеро чистачка :hilezh:  Иначе ми седи малко като на лада комби. Аз и отпред съм насадил от фейсова шестичка рамена и Аеро /разбираш ли/ чистачки :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не..ама що те кефи браво, Когато всичко е наред...човек може да си позволи такива глезотии.

Дай снимки на това "аеро" че явно съм мноо бос на тема мода-ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха това за аерото и аз вчера го научих. Просто докато си карам и като попадна зад некой пасатец '07 лето и ми хареса как седи тая плоска чистачка. Та от там идеята. Но честно нр знаех, че се казвала аеро. Изглежда ей така ама тоя от клипа не я напасва както трябва.....https://youtu.be/qXFGugGv8h8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обух се значи.  И аз не  знаех че се казва аеро... Мерси за информацията.

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, друго си е долна граница на чистачките 70-80 кинта, вместо 10...

В БГ няма и много алтернативи на аерото. Аз пазарих чак от Германия оригинален Бош на половин цена от тукашните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има алтернативи, аз си намерих за предните "Mitotoyo" или нещо от тоя сорт за 15 лева комплекта  :flehan: , което си е екстрана фона на 68 за Valeo. За отзад има много варианти от 10 до 30 лева. Ето как изглежда "дупето" сега 

post-84488-0-10413000-1451483343_thumb.j

Редактирано от MOON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда по-добре от оригинала ! Но щеше да е добре ако беше даже по-дълга от оригиналната .

Sent from my Мобифон using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...