Jump to content

Проблем с хидравлика а4 Б6 1.8Т


///ALPINA

Recommended Posts

Здравеите колеги имам следния проблем , хидравличната помпа започва да вие и то силлно когато двигателят достигне нормална работна температура, преди това нямам виене . Смених помпата както и хидравличната течност и проблемът си остана без разлика имате ли идея от какво може да е ?

Благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 ..... Смених помпата .....

Тази помпа сигурен ли си че е изправна.... Аз имах В4 и имах съшия проблем ... два пъти купувах помпа втора употреба. Но е хубаво да я преслушат в някой кадърен сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нова е колега

Маркуч за високо налягане?

Това е само предположение, нека по- запознатите колеги се включат.

какво може да му е на маркуча ? имат ли някакви клапани или нещо подобно
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да имат клапан.

Четох някаде из форума, че се рециклират, че на новия цената не е приятна.

http://audibg.com/forum/index.php?/topic/62929-хидр.помпа-вие-след-смяна-маркуч-високо-налягане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бре...няма да пуска масло, помпата ще се товари и ще вие....а въпреки това хидравликата работи и не затяга. Е не моа  го разбера що  е това.

Колега провери какво става в казанчето когато вие,   има ли пяна? Като вие  променя ли се с въртенето звука , има ли разлика в силата на въртене, равномерно ли вие, когато въртиш от ляво на дясно и от  дясно на ляво?

 Вътре в казанчето има и филтър,  проверяван ли е да не е запушен?

 Омасляване по системата има ли, има ли загуба на  хидр. масло?

Не съм майстор хидравлик, ама който и майстор да е няма да ти каже нищо по това описание дето си дал: вие... и пак си вие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е там , че като е студена си е ок почва да вие като загрее двигателя в казанчето всичко си е ок а виенето се осилва когато започна да въртя волана но волана се върти със същата лекото без да се втвърдява, теч на хид масло нямам течноста си е зелена .и си вие и си карам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София, на Орион зад Макдоналдс има човек занимаващ се с хидравлики Иван (от Казичане) се казва. Той може да ти реши проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колега за съжаление съм от провинцията а някои запознат ли е с тези клапани на маркучите възможно ли е да е от тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...