Jump to content

покупката на ауди а6 4.2 quattro


Recommended Posts

Ако се включат Маринов Габровский и Хано с умозаключения по темата, директно си я слагам на фейвъритс!  :hilezh: 

Към автора - това са много пари за купе от 2004-та, 'па макар и с V8 и добро състояние. Аз бих дал парите си за друга кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах с впечатлението, че човека не иска Мерцедес, а Ауди...при това иска мнение за конкретна кола. Явно всеобщото е за висока цена...... нека кажем, че би могла да се договори и евентуално да я купи по-евтино. А технически как е.....какво да очаква от конкретната конфигурация, някой ще каже ли нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това не разбират писарите тука!

Линка е на кола от чужбина и цената е нормална!

Дайте да не гледаме какъв милионник може да се вземе от БГ на реални 140к.

Все пак говорим за V8,което в Бг е около 18к за 2005-2006г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената за чужбина си е средна отвсякъде!

http://m.mobile.de/auto/search.html?dam=0&fr=2005%3A2006&md=10&mk=1900&pw=221%3A&s=Car&vc=Car

Това ,че в Бг всички коли са хубави и евтини е друга бира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля че като цена е малко скъпичка и едва ли са и реални километрите в тая италянаска автокъща.Като ще се ходи до Австрия по добре гледай си вземи кола от австриец(собственика) тогава шанса за измама е по малък.Гледам че в немското мобиле има коли предлагани от частни лица на малко км,но са комбита,ама пък 2008г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е но избора ми е много малък понеже искам да се кара на газ a 4.2 quattro което да не е FSI е много рядко

от всички сайтове които погледнах общо се събират 50 коли 4.2 quattro .... и повечето не предлага и кой знае какво оборудване откъм екстри а тази беше изцяло S line отвътре а отвънка нямам думи много ми харесва както и се вижда.просто този S6 optic ....

ако имаше вариант на истинско S6 5,2 fsi да се сложи газова уредба направо на такова бих се метнал но ....


да не говорим че ако си купя нормално a6 2006 4.2 quattro за 15 хиляди лева ще ми стъпи на повече от 25 хиляди лева ако искам да го направя външно като това от обявата понеже искам изцяло от вънка е s6 optic

Редактирано от Svilen1990
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...