Jump to content

Мнение за обява. Ауди 100 2.3е


Recommended Posts

http://www.cars.bg/c1389589
Кажете нещо за мотора , проблемен ли е ? как е подръжката?
Тъй като търся кола за баща ми до 2500лв и тази ми хареса. Дайте по едно мнение колеги или предложете нещо др. :)

Редактирано от raffa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда свежа колата. Този модел има доста добра возия, която новите модели само могат да завиждат.

Обърни внимание, че е внос от Австрия, и е желателно да я огледаш на канал.

Разхода ако не те бърка и колата е читава, за тези пари си струва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за информацията колега. А за мотора нещо да знаеш като подръжка как е (в сравнение с предишния АБК)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторът е с механичен инжекцион и това го прави капризен към работата му с газ. Иначе като поддръжка няма кой знае какви изненади. Не съм имал АБК и незнам то колко струва да се издържа, за това не смеяда кажа нищо в този аспект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм имал допир до този модел автомобил. Само знам като инфромация, че тампоните на мотора са скъпички, но дали не се отнасяше за дизела, не мога да кажа със сигурност. Ако въпросната кола има и 6-та предавка е перфе.

До колкото съм чувал, е здрав мотор! Не харчи масло, но не знам с инжекциона как е. Колегите ще кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те на всички Ауди-та са скъпи тампоните на мотора, ама има и за по 50 лв....не ти е грижа това. Колата е стара и всичко може да се очаква от нея като дефекти. Иначе този двигател е легенда от близкото минало. Здрав, с добър вървеж и мощност, ама инжекциона го разбират малко хора. АВК при 100 няма, среща се в А6. За това купе ще е леко слаб, механично също здрав и издържлив, по-евтин за поддръжка, но надали е фрапираща разлика.

Колата от обявата изглежда прилично на снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега насочи се към пълен инжекцион и забрави за този механичен . 2016 год. сме а този архаичен инжекцион може да ти съсипе живота ако не му разбираш . Не ме питай от къде така съм решил .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много колеги.

 

Колега насочи се към пълен инжекцион и забрави за този механичен . 2016 год. сме а този архаичен инжекцион може да ти съсипе живота ако не му разбираш . Не ме питай от къде така съм решил .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Така е колега , но за кола до 2000-2500 дали ще се намери читава с пълен инжекцион?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има а4 г/д читави за тези пари , ама на предно . Лично мое мнение е че бих пожертвал куатрото, само да не е механичен инжекцион .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пресметната в пари е приблизително равна. Идеята на V6 в случая, е че е с електрическо впръскване на горивото, откъдето става много по-лесен за газифициране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и така да е колега при V6 и конете са си повече , а баща ми гледа нещо до 120-25 к.с.
http://www.cars.bg/c1539340за тази обява кво може да кажете , като гледам АБК е мотора 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избора ти е много труден, а бройките са доста малко. Колата не е лоша, но аз бих търсил кола без газово, и да си я сложа аз.  Поне да видиш как работи на бензин, и да си направиш сметка, как е мотора и как се държи. Да го засечеш като разход и след това да си монтираш газова.

Ще си спестиш доста проблеми. А с тези, които имат монтирани газови у-и, преди емнаси години време, не се знае в какъв филм ще се вкараш, и ще набуташ още пари, ако имат проблем с газовата система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Не мога да разбера защо с лека ръка пренебрегвате най-яката екстра на АУДИ -КУАТРОТО.  Вече модела е доста достъпен и може да се купи с достатъчно екстри . Даже за предпочитане е А6, относно мотора имам и бензин и дизел , имат и плюсове и минуси, въпроса е до лично предпочитание. Важното е да се намери запазен автомобил! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...