Jump to content

AUDI A4 3.0i QUATTRO - мнения


Recommended Posts

Пхахаха, искаш да кажеш, че 6 цилиндъра /двуглав змей/ с автомат ще гори 13 градско?! Брех, аз моя мотор да го оставя без масло и да бодвам 3.0! И с кое съм се изказал остро? И неподготвено? Ама какво да му пълня резервоара, като ми е напълно ясно колко гори такава кола. Вие още малко, ще я изкарате, че извън града ще падне на 8 литра на 100км?! Ако за вас, да пълзиш с 60км/ч на околовръсното е градско, нещо не говорим на един език. Ама кво ли ви обръщам внимание, всички сте разбирачи масонЬе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пхахаха, искаш да кажеш, че 6 цилиндъра /двуглав змей/ с автомат ще гори 13 градско?! Брех, аз моя мотор да го оставя без масло и да бодвам 3.0! И с кое съм се изказал остро? И неподготвено? Ама какво да му пълня резервоара, като ми е напълно ясно колко гори такава кола. Вие още малко, ще я изкарате, че извън града ще падне на 8 литра на 100км?! Ако за вас, да пълзиш с 60км/ч на околовръсното е градско, нещо не говорим на един език. Ама кво ли ви обръщам внимание, всички сте разбирачи масонЬе.

Ти къде прочете че нещо твърдя!?   Спец си по каталожни данни......за това обърнах внимание именно на тях...... нищо друго не твърдя. Твоята кола може да гори 20 литра....... да си прочел да го отричам? 

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...