Jump to content

Recommended Posts

Кастрол повече не слагам,купих си миналата година от Германия Кастрол ГТХ 10/40 по 15 евро 5л. туба, даже 2 си взех.

Викам бати далаверата,на промоция беше.Кашона си ми го гори на 3000км. литър.И така си викам не ми пука,ще си доливам,пък и Кастол по 6 лева литъра,и от Германия няма шес няма пет оригинал.Да ама няма евтино дет казват старите хора.Слагам го и газ към морето,в най голямата жега,на магистралата газ яко до към 190/200 моментно разбира се.Пристигам си нормално и докато паркирам хоп не вярвам на очите си колата пуши синкав дим,слизам и зад мен облак,тва на място си работи.Бря викам двигателя нещо заминава,гумички на клапани най малко, умувам.Преди това не е пушила никога за 10к км. от както я имам.Сутринта на студена паля не пуши грам,но като загрее започва и не е постоянно но така през такт.Прибирам се аз ама вече по така кротко,на баир на трета даже следа оставяше.След размисли и съвет от приятел стигнахме до маслото че е менте по точно старо масло което го изчистват на промоция.Сложих Мотул Синержи 6100 и добавка Турбо протект и о чудо не пуши и даже не ми го и гори като преди.За 2000 км които съм изминал с Кастрола излезе черно и много течно абе като кална вода.И още нещо за 40 дни през които не съм карал колата като запалих мотора се едно без грам масло запали и 30 минути тракаха повдигачите.Всеки си решава сам за себе си но това е моя опит с евтините масла на Кастрол.

Дано да съм бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм доволен oт Кастрола от колегата АСЕ !Взимам си смело, колата ми е капризна на тема масло, слагал съм ментаци преди това знам какво става!Затова е ВАЖНО от къде се взимат маслата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...