Jump to content

Първа кола


Recommended Posts

Здравейте,обмислям попупка на Audi A4 B6 с двигател 1.8T 150/163кс какво ви е мнението и как е като поддръжка?Слаби места всякакво инфо е от полза и конкретно съм загледал ето този http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11456846066310713&slink=cxbm7a.Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките ми се струват обработвани. С какви месечни финанси разполагаш? Като за първа кола (ако си новобранец) ми се вижда по-удачно а3 1.8Т

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

С месечни финанси засега не разполагам все още уча но имам около 5 хиляди отделно събрани (това лято още ще поработя и ще станат около 8-9) но на мен лично този повече ми харесва а3 ми се струва мъничък а този е перфе

Редактирано от К.Rusev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я дава с кака-та, вземай, не се бави.

Ако ли пък НЕ, не ти трябва, 190-ка на предно е въртигумка ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да не съм обърнал внимание препоръчително е куатро така ли ?И също сега като я купя ко треа и сменя че хал хабер си нямам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен ми се вижда добра цената. Съвет от мен. Първа кола, взимай някой доказал се дизел за няколко хиляди лева, карай няколко години и след това го мисли. Не харчи всичко което имаш, продължавай да си събираш пари и никога не ги давай всичките за кола. Просто съвет не ангажира. Всеки си знае кое за него е важно и кое му доставя удоволствие. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер изглежда колата. Човека иска Б6 вие го пратихте на Сивик. Не се плаши. Колата е супер здрава, ако наистина е пазена. Имаш скъпи неща, но е малко вероятно всичко да се счупи наведнъж. Имаш около 700 лв първоначално обслужване. Разхода на бензин е тегав - 12-13 в София, в зависимост как се настъпва. Задължително обяснения какъв чип и къде е слаган и обстоен преглед в сервиз!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...