Jump to content

В търсене на Audi A4 B7 / А6 4F 3.0TDI


Recommended Posts

Привет колеги, 

 

Мой близък се е запътил да влиза в сектата с 4-те кръга :)

Та питането ми е какво Ви е мнението за имам питане за конкретно ауди - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11467975387161034

 

Моля, дайте мнения за конкретния автомобил и за какво най-много да се гледа на място. Ако някой е имал вземане даване с тази автокъща също ще е от полза. За мен са си класици понеже са отказали да му дадат VIN номера без оглед на място ...

 

Ще се радват на вашето мнение. Също ако знаете някой да продава добре поддържана A4-ка или А6-ца след 2006-та свиркайте.

Като цяло от това което знам бюджета му е около 20к в лева само за кола като в тези пари не влиза облужването и т.н.

Разбира се ако изпадне нещо читаво и добре гледано на около 15к също е добре дошло :hilezh:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 103
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Моя комшия продава 6-ца, но може да е малко извън бюджета на твоя човек. Иначе е добре поддържана и няма забалежки - ето линка ако се интересува:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да тази я мернах в нашия подфорум преди няколко дни, но ако минем в този ценови диапазон по-добре фейсово 4F. Иначе на твоя комшия колата изглежда доста добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@petrishki - Благодаря за подсказката, но от това което съм изчел тук знам, че е по-добре да се търси ASB мотора.

 

@MAYKI - Имаш ли преки наблюдениия над въпросната кола ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой от предложените обяви хората не познават парите и страшно много са се объркали в цените...........

 

http://www.mobile.bg/11468143750346520

Прясно боядисано, но поне има рама като за начало....

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм тази Плевенската последно е била в Ауди 2014-та и тогава е била на 125 хил. км.

Въпроса е, че в Плевен идея си нямам къде може да се направи сигурна проверка на кола преди покупка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Ropotamo написа:

На някой от предложените обяви хората не познават парите и страшно много са се объркали в цените...........

 

http://www.mobile.bg/11468143750346520

Прясно боядисано, но поне има рама като за начало....

Е друго е да си купиш кола 2в1 на "реална цена".

Предишната черна също има рама!!

А за цените кое им е обърканото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

@Iven - За тази Плевенската имаш подозрения, че е събирана след удар ли ?

 

А за тази от първия пост какво Ви е мнението?

 

п.с. Относно цените ... всичко е много относително и няма какво да го коментираме все пак все сам си решава колко да иска а друагта страна колко може да даде ...

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая автокъща в Плевен знам легенди за събирани коли, да не им ги носиш ти случайно в чували, че си толкова запознат?

Sent from Iphone 6 Plus

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде видя да коментирам къщата?

Продава я "Частно лице".

А дали са легенди, всеки сам преценява за себе си.

 

 

Редактирано от Iven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А относно цените, на някой да му се струва нормално 24 000 лева за седан 4F 3.0 дизел не фейслифт? Или за 18 000 за 2004 ?

Sent from Iphone 6 Plus

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата, който търси автомобил ти е отговорил, всеки сам преценява на какво и колко да му иска.

Има автомобили и автомобили, наясно си един екземпляр от 14К как става 20 и К.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Iven написа:

Къде видя да коментирам къщата?

Продава я "Частно лице".

А дали са легенди, всеки сам преценява за себе си.

 

 

http://allroad.car24.bg/

Може би автокъща 2 в 1 като и погледнах останалите автомобили.......

Относно частното лице

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7/12/2016 at 11:21, Iven написа:

На първата само и виж волана.

Поредната на "реални" километри. Последно е била в Ауди 2010-та и тогава е била на 146 хил. км така, че всеки сам може да си сметне долу горе на колко е сега. Ето и VIN-a:  WAUZZ8E66A25197. Иначе моя познат днес е бил на оглед: Добре са я лъснали, шофьорската врата е виснала и/или е имало интервенция по левия калник. Отделно е с 4 различни гуми без възможност за тест драйв понеже не му давали транзитни номера, накратно "перфектният" вариянт за лапни шарани :wall: Та май май накрая ще се ходи до немско ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на черната в София 17к са и прекалено много. повече от 14-15 к за 4ф префейс си е несериозно просто вече за толкова стар автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, като и аз съм се насочил към подобна покупка, да попитам? Може ли някой да ми каже нещо повече за автомата и какви проблеми да очаквам? Защото тези, които гледам са с автоматични скорости. Един познат ми каза да съм си заделял около 5000 лв. за ремонт, а и защо повечето няма парктроник отпред.Аз попринцип следя една варненка и за -2 седмици поспадна с около 1к.
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11467882407830205&slink=eosae1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7/13/2016 at 22:52, Iven написа:

Черната погледнал ли я ?

Тази в София.

За А4-та ли говорим ако да моя познат нищо не е гледал. Иначе нещата отиват към кола от Германия или Холандия просто тук шанса за нещо читаво е прекалено малък ...

 

Преди 7 часа, audiracer написа:

 Един познат ми каза да съм си заделял около 5000 лв. за ремонт, а и защо повечето няма парктроник отпред.Аз попринцип следя една варненка и за -2 седмици поспадна с около 1к.
http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11467882407830205&slink=eosae1

 

Хммм поне до последно ремонта на автомата беше около 3 бона ама може цените да са се променили. За конкретни цени звънни на тези хубавци и ги питай за цените. От това което съм чел из форума ги хвалят.

Относно парктроника, чисто и просто Ханс, Гюнтер и т.н. си е поръчал колата без преден парктроник. Все пак противно на "експертите" при Ауди няма такова чудо като пълни екстри. Просто опциите са прекалено много и съответно това струва едни пари ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За черното А4 в София, S-line.

преди 23 минути, P_PETKOV написа:

За А4-та ли говорим ако да моя познат нищо не е гледал. Иначе нещата отиват към кола от Германия или Холандия просто тук шанса за нещо читаво е прекалено малък ...

 

За черното А4 в София, S-line.

 

Преди 8 часа, audiracer написа:

 

Автомата за около 2000/2500лв.

9000лв за такава кола с гуми за някакви $, регистрирана си е голям процент с последваща драма.

П.П. не е 2006г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е 2006. В началото на същата година ги правят 233 к.с.... та дори да е втората половина на 2005 произведена, не пречи да е закупена и регистрирана в началото на 2006..... това всъщност не е толкова голяма драма. Изглежда добре колата.......  що се касае до ремонт на кутията, интересно как някои колеги тук знаят колко струва ремонта точно:))) Ако се счупи /дано не се случва/...... първо се установява повредата, после се говори за цена....... зависи от счупването:hilezh:    

Противно на всякакви коментари в тоя форум, че ако купиш колата изгодно тя е за боклука, аз карам вече второ Ауди закупено на много добра цена и безпроблемно до момента. Първото го откраднаха...... не съм го сменил заради проблеми. Разбира се и двата пъти търсих доста, докато харесам, което отделно струваше някой лев повече, както и загубено време.....

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...