Jump to content

Recommended Posts

Добър вечер казвам се Тодор Методиев и съм нов потребител.Дойде време и аз да си сменя колата с по-голяма.

Изчетох за А4 тук в форума и повечето от вас  са на мнение ,че 1.8бенз и 1.9 диз  02,03г са сполучливи.Насочил съм се към този вариант 

и да помоля ако има някой от форума от София ако е удобно да се срещнем запознаем да разгледам по-спокойно този модел.

И конкретно да ви питам за 2 обяви също така за 9к бих ли намерил нещо добро?

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11466850229334695&slink=emkzu3

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11461866046781385&slink=emkzu3

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11468056541408788&slink=emmh9d

Моля за мнения и препоръки за дадена обява благодаря предварително.

Редактирано от ciamaritima
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, правилно си се насочил към 1.8т или 1,9тди.Аз лично съм фен на бензина и съмбза 1.8Т, не че искам да обидя дизелите, ама вибрации не понасям, а при тях предпоставки има много(дюзи, маховик, разни затлачени геометрии на турбина и т.н.).

По обявите:

1-та е с 3.0 V6 двигател, по-голям разход за гориво и обслужване, но пък е прост атмосферен мотор.Парите и са много, освен ако наистина не е на тези километри.

2-та нещо не ми се вързват тия 180к.с., в Б6 има 150к.с., 163к.с. и 190к.с.

Тази според мен е 163к.с. с петстепенна кутия, пълна базовица(като моята) и незнайни километри.... и на тая парите са и много.Повече от 7200лв. според мен не си заслужава.

3-тата.....автомат на предно....не си го причинявай, освен ако нямаш излишни 2000лв. за ремонт на Мултитроника.Иначе има повечко екстри и ми допада, изглежда да е истински вътрешен S-line, а не като втората обява.Цената пак е висока, заради Мултитроника(обикновенно са по-евтини от ръчките), но да кажем екстрите компенсират.

Не са лоши колите по снимки, но на място ще се придобие повече информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9к, 9к +малко са достатъчни за читава б6-ца, просто ще трябва да дебнеш да се появи и да успееш да я отсееш от плявата.

От цитираните обяви първата ако е истина това с историята и километрите звучи добре, но дали искаш 3-литров в6 ти си решаваш - по-скъпичък за обслужване и поддръжка, хапва си доволно горивце, принципно имат някои дертове с валове и глави - писано е много за тях. Гледам от телефона и от снимките малко се вижда. Втората - такъв двг при б6 май няма, по-скоро да е 190кс , който е топ модификацията на 1.8т и принципно са доста натоварени с екстри, но тази си е постничка, минала покрай с-лайн и заминала, а и купена от небезизвестна автокъща и след месец пусната за продажба мене не ми звучи добре. Колкото до 3-тата автомат на предно е така известния мултитрошляк и трябва много се внимава с него. Общо взето мене и трите не ме грабват особенно, поне не и на тези цени... Аз дебнах 4-5 месеца да се покаже "моята" , така че имаш време :)

Sent from my XT1052 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря за мненията ,може да дам и малко повече стига да си заслужава.Ако някой е решил да сменя колата си нека сподели какво

предлага по принцип съм по добре настроен към регистриран автомобил.Автомобилите от обявите

спрямо вашите мнения ще ме ориентират за което ви благодаря.Да ми разясните един феномен в България

много скъпи били Ауди за подръжка а по улиците днес си направих експеримент да преброя колко такива ще минат за определено време ми то много минаха.

Редактирано от ciamaritima
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така говорят хора,които никога не са имали свое Ауди,да не говорим поддържали със свои пари,а само чули.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнено с Голф 2 или Пежо 306 са скъпи, всеки си гледа от своята камбанария. При положение, че гледаш 3.0 мотор с 220к.с. едва ли би те притеснявала поддръжката, но ако имаш притеснения относно разходите си провери основните консумативи колко пари са и си прецени дали няма да ти дойде в повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли бих писал само за да си чеша езика.Естествено аз лично не бих си купил кола която не мога да поддържам като 90% от българите това е мое мнение.Горе написаното от мен е за това,че са скъпи са приказки от мои познати въпреки,че никой не кара ауди и по тази причина съм решил да пиша тук.Мисля,че е правилното място и хора които притежават такъв автомобил биха дали по точно определение за това дали са, колко са скъпи като поддръжка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за линка прочетох в нета за цените.Имаше и колега който ми писа на лична  информация

относно поддръжката на марката ,да му благодаря и на него.Търся автомобил не съм на зор имах желание преди да изляза в отпуск да си взема но уви не се случи.Отворен съм към предложения от колегите в форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е евтина първата, но изглежда свежа (въпреки мътните снимки). Това за километрите едва ли е истина, но не пречи колата да е запазена.

 

Другите две не ми харесват. На предно с автомат е едната, а и двете са по-скъпи и по-слаби от 1-вата.

Със сигурност 3.0 има по-приятно поведение от 1.8. Особено ако караш извънградско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

След 2 седмци имам път през Сливен ще я погледна отблизо.Благодаря колега 

http://www.cars.bg/c1707596 Мнения за тази?

Редактирано от ciamaritima
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Б7 на цената на б6 .. звучи и изглежда примамливо, дори първо тръгнах да гледам от коя страна е волана. Нека колеги с такъв автомобил да изкажат мнение, защото аз карам по- стар и не съм запознат какво точно може да е прикрито и да струва мн пари в тази,  но съм 99% сигурен,  че случаят е такъв. Може пък документите да са нередовни, това е филм в който също не искаш влизаш. ?Успех в начинанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 14.07.2016 г. at 5:36 PM, skyclad said:

Не е евтина първата, но изглежда свежа (въпреки мътните снимки). Това за километрите едва ли е истина, но не пречи колата да е запазена.

 

Другите две не ми харесват. На предно с автомат е едната, а и двете са по-скъпи и по-слаби от 1-вата.

Със сигурност 3.0 има по-приятно поведение от 1.8. Особено ако караш извънградско.

Първата не я гледайте. Бившия и собственик е забравил да свали обявата. Утре ще му звънна да му кажа. От миналата седмица е в "моя гараж".

Много е запазена и отвън и отвътре, е не е перфектна де. За километрите още не мога да кажа, не съм я закачал с комп, но поведението и е супер.

Просто тия дни ми се насъбраха много неща на главата и затова даже не съм и успял да се похваля.

Редактирано от royce
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...