Jump to content

Как да позная Facelift?


Misho9

Recommended Posts

Каква точно е разликата си нямам идея, но няма как да са взаимозаменяеми при условие, че капак калници и броня са други при фейса.

Ако имаш тая броня от снимките просто свали твоята и провери дали ще има съвпадени (ама надали).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, P_PETKOV написа:

Каква точно е разликата си нямам идея, но няма как да са взаимозаменяеми при условие, че капак калници и броня са други при фейса.

Ако имаш тая броня от снимките просто свали твоята и провери дали ще има съвпадени (ама надали).

Въпросът беше по какво разбра че тази от снимките е фейслифт , за тази на колата знам че не е. На мен ми се виждат еднакви с изключение на халогените

Редактирано от achomira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне долната част с халогените не става ли да я сложа на бронята преди фейслифта 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, различни са. В темата която колегата по горе ти пусна, можеш да видиш разликите. При феиса горната част на бронята е малко по издадена от горната. И да успееш да ги скачиш заедно (в което не вярвам) няма да е както трябва.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да смениш и капак, и фарове за да пасне, за калниците не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбрах , за съжаление колега не бе достатъчно коректен с мен и сега имам броня за продажба

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Пичове, да не отварям нова тема. На А6 Ц5 разликите са ясни, но как стоят нещата при Олроуд? Какви са разликите при префейс и фейс Ц5 Олроуд и коя е граничната година?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликите са питата около задния номер, копчето на фарове и климатроника. За тези се сещам на пръв поглед. Може и километтажа да няма рингове преди фейса, не съм сигурен на 100 %

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...