Jump to content

Таблото не работи както трябва


aleklol

Recommended Posts

Здравейте колеги,

от известно време имам проблеми с таблото. Не отчита температурата правилно (стрелката седи на 100 градуса, а компютъра в климатроника си показва 83-85), също така при изключване и включване на акумулатора таблото спира да работи тотално. Премигва, стрелките мърдат и не показва нищо. На случаен принцип се оправя след известно време, но когато проблема го има премигват също така подсветките на радиото и на ключа за фаровете. 

Може ли някой от вас, който е имал подобни проблеми да сподели как се е справил с тях и/или да препоръча някой добър жичкаджия в София, да я погледне и да каже дали е от таблото или от веригата.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си поредният,който е с повредено табло.Оправянето му е подмяна и обучаване на друго табло марка VDO.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързия отговор! 

Имаш ли някаква представа от къде мога да си купя такова и ако да ако можеш да ме ориентираш като цена долу горе колко е. Моето табло е това с малкия DIS дисплей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото с лостчето за борда е около 200-250 лв в зависимост от състоянието. Пиши в подфорум Продава/Купува в темите за коли на части на търговците ни.

Отделно ще платиш още за монтиране и обучение. Тук цената е в зависимост от това при кого ще се извърши процедурата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сайта на Ross Tech има описано подробно как става обучаването на таблото към компютъра и ключовете в последствие. Процедурата изобщо не е сложна ако владеете англииски на средно ниво и ако на мен ми се наложи със сигурност сам ще опитам. Имам и VagCom и Commander. Не ми е за парите, но бих рискувал да объркам нещо в името на прогреса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...