Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, отварям тази тема за мнения на кои автосервизи може да се разчита в гр. Сливен.

До сега съм посетил два сервиза. И в двата случая ми казват посочи ми проблема, за да ремонтираме, а колата стара, Audi 80, DZ двигател, 90 година, а като не е явен дефекта отказват. Едните са AutBox - изток, другия е под Светлина, предпочитат да откажат, отколкото да си губят времето, не знам, все пак имат право и да отказват, пазят си реномето.

Интересувам се от Тех-ко, гр. Сливен как работят, дали ще се справят с кола като горе описаната? Единственото, което знам за Тех-Ко, че цените им са малко високички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/15/2016 at 20:40, tonko2.0T написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Придърпва, губи мощност, гърми, не може да запали когато е топла (т.е. част след като  е карана, студена и гореща пали, взе едно засмуква въздух, свещите сухи, с газово е), при стара кола причини много, и затова предполагам сервизите не рискуват на проба грешка да си губят време и клиенти.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,като се влиза от Ямбол в Сливен,след летището,първата пресечка вляво.Минаваш моста на реката и напред някъде се пада сервиз за АГУ,човека се казва Юри.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.09.2016 г. at 21:19, Незнайко1 написа:

Придърпва, губи мощност, гърми, не може да запали когато е топла (т.е. част след като  е карана, студена и гореща пали, взе едно засмуква въздух, свещите сухи, с газово е), при стара кола причини много, и затова предполагам сервизите не рискуват на проба грешка да си губят време и клиенти.

А при DZ с механична "инжекция" от 90-те години.....още повече причини. По такива сервизи "лъскави"... "майсторите" са на възраст по-малка от тази на колата.

Най-вероятно не знаят какво е "механична инжекция", а какво остава и да Й разбират. Проблема едва ли е от газовата. И след като е и гърмяла.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ‎16‎.‎9‎.‎2016‎ г. at 10:51, tonko2.0T написа:

Колега,като се влиза от Ямбол в Сливен,след летището,първата пресечка вляво.Минаваш моста на реката и напред някъде се пада сервиз за АГУ,човека се казва Юри.

 

Първо проблема, който случайно се откри: една от клемите на капачката на делкото беше със счупен бакелит и прави лош контакт в някои случаи.

За сервиза съботата (17.09) бе работен полуден, но един от механиците Радостин се оказа много отзивчив и с проверка на няколко от възлите бързо се ориентира, че има прекъсване към някой от цилиндрите, свещи наред, и палец на делкото също наред, останаха кабели и вече тука се видя проблема. Юрий също провери изпарителя и всички си беше наред.

Сервиза се намира в гр. Сливен, срещу ТЕРСНАБ, западно от Вторични суровини, в индустриалната зона, ето тука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/19/2016 at 12:25, tonko2.0T написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Съжалявам но геолокацията на Google.Maps не е вярна, и нещо немога да я отредактирам. Вашето описание е вярно.

Относно сервиза има и положителни отзиви и в други форуми :zustimm:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Здравейте пак,

И отново въпрос за автосервизи за газови уредби, работещи с AG Zenit в гр. Сливен да се намират или да препоръчате автосервиз извършващ диагностика и ремонт?

PS КарТех на Кирил Вълев, нещо не работи ли или телефона си е променил?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...