Jump to content

Aftermarket говорители?


mitko.be

Recommended Posts

Колонките във вратите ми започнаха да дават фира през две седмици и като ги извадя липсват цели парчета от тях. Минах през процедурата три пъти и съм решил твърдо да взема чисто нови и да се спася от мъките. Като гледам, колко антично изглеждат предполагам, че и най-евтините нови колонки от някоя авто магазин ще свирят по-добре. Чудя се обаче как стават нещата със захранването и закрепянето, защото за оригиналните всичко си е ТАК ТАК?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Наскоро сменях задните ,поради същия проблем с Herz мидбас + адаптери  доволен съм от резултата когато и предните се издънят ще сменя и тях със същите. /не съм ''разбирач'' ,това ми хареса и това купих/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избора на марка не е проблем. Основно пуснах темата за да разбера как се захващат новите за корите без да тракат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://aval-bg.com/3504/Адаптер+тонколони+Audi

Редактирано от Гавраил
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Праскай четири херца и ги зарежи тия лафове за боЗе-то. Бозето е било яко 2000г. Ако ще слагаш сериозни говорители е добре да минат през усилвателче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.10.2016 г. at 22:37, Гавраил написа:

Може ли линк към говорителите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акустичните закони не са се променили последните няколко милиона години. Босето си е доста добре и със сигурност е тествано и предназначено да звучи в това купе и обеми по някакъв правилен начин, за разлика от разни универсални говорители.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, но я кажи къде и за колко пари могат да се намерят чисто нови оригинални босета(макар и да не знаем дали колегата изобщо е с босе). Та много по-добре два херца за 150-200лв пред две "нови" босета втора употреба...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това имам предвид, че ако намери читави оригинални говорители ще е по-добре. В ибей съм засичал често цели оригинални босе системи, в ОЛХ също. Освен това говорителите се поправят. Говорихме в една друга тема, че параметрите на говорителя не са маловажни към предназначения обем, в този случай съответно е обратното и са направени за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм с Босе. Нямам намерение да дам повече от 50-60лв за две колони. Колона втора ръка повече няма да взема никога. Да ремонтирам такава също. Това е кола 99г, с 16ки не е чисто нов CLS с хромирани джанти от камион и музика за 5 бона. Отивам в Техноплис и първите, който станат на габарити ги взимам и готово. Сигурен, съм на 10000%, че ще изкарат и свирят много по-добре от оригиналните. Притеснява ме единствено закрепянето към кората без да хлопчат после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...