Jump to content

Двигател от А6 на TOUAREG 2.5TDI


largo50

Recommended Posts

До колкото знам са само 5цилиндрови тея мотори. V6 май е 3.0, но не мога да бъда достоверна информация. Принципно всичко е възможно, но дали си заслужава е друга тема на разговор. Може да ти е по-евтино и обосновано да ремонтираш текущия мотор. Отделно не съм сигурен, че идеята за слагане на AFB, AKN или AKE е добра.

Редактирано от ChillToucH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет е и разпределителния вал се върти от зъбни колела а не ремък или вериги.Някои явно го е плъзнал,че може да сложи мотор А6-Ц4 в Туарег.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата идея е много мрачна :hilezh: Тука ми мирише на взех евтино голем Гоуф ама моторЯ цъфна тежко.

Редактирано от DJANO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за бързите отговори. Няма да се вкарвам в подобни филми. Изобщо не знам защо му се връзвам на тоя. Ще си търся двигател какъвто точно е моя.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е написано в първия пост,

явно идеята е била да се вземе супер изгодно Туга с окотен мотор и авторът да ъпгрейдне А6-цата до него, като си прехвърли душегуба... ?:)

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на туарег 3.0 мотора е същия като на ауди с малки разлики, вече откъм маховика може и да има сериозна разлика.

Другото е, че компютрите няма да можеш да ги накараш да се разбират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, само дето се говори за 2.5ТДИ. Пък насаждането на душегуба въобще не знам как някой му е хрумнало. Не знам дали темата не е някаква петъчна като цяло :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душегубът е 6 цил и повече прилича на 3.0 отколкото на 2.5.

 

Че няма да стане няма, ама ме убива идеята да си натресеш точно най-куция мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...