Jump to content

Цялостно китосване?


Vko8

Recommended Posts

Здравейте бъдещи колеги. Вчера ходих да гледам ауди а3 и почти стигнах до решение да го взема. Единственното, което така да го нарека ме фрапира, е че цялата кола като я чуквах с ръка ми биеше все едно е дърво, пластмаса - познат ми каза, пе щом така се чува, цялата е била китосвана. Почти не усетих ламарина. Колата е пребоядисвана преди 1 година. Въпросът ми е голям минус ли е това за една кола 97 година. Има ли някакви опасности, китът зимата да почне да пада, да се люши? Знам, че двигател се прави, но купето всеки гледа да е здраво. Отдолу няма грам забележка, а праговете са правени скоро(не много добре). Моторът е 1.9 110коня и е в почти отлично здраве, скоростите също, съединителя е скоро сменян заедно с кормилна рейка...та още едно въпросче : сумата от 2600 заслужава ли си при пошожение, че я вземам без гуми, но с два чифта джанти. Благодаря Ви предварително!

Редактирано от Vko8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената смятам, че е доста добра... но наистина този кит е притеснителен, възможно е колата да е бита от градушка и затова да е така, всичко зависи според мен от качеството на материалите и на самия майстор дали този кит ще държи.. Имай на в предвид, че 97ма е кофти ако решиш да чипосваш и т.н... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, venkYYY написа:

Цената смятам, че е доста добра... но наистина този кит е притеснителен, възможно е колата да е бита от градушка и затова да е така, всичко зависи според мен от качеството на материалите и на самия майстор дали този кит ще държи.. Имай на в предвид, че 97ма е кофти ако решиш да чипосваш и т.н... 

Личи си че е правена при квартален майстор..цветът е мат, не всеки може да боядисва мат.. И Защо да е кофти за чип? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти е защото за един чип трябва да ти свалят чипа от компютъра, да разпояват и т.н.... търси нещо след 99-та според мен. Хем да има малко фейсови черти по нея като дръжки на врати, таван.. евентуално салон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги утре бръмча с почти същото ауди само, че 99година. Без нито една забележчица вътре и вънка.3100лв. Въпросът ми е..99по-лесно ли се чипосват

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички се чипосват.Важно е,който го чипва да знае какво прави,защото ако я обърка после цирка е голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...