Jump to content

Стелки с дупки специално за Б4, от къде ?


SoloBaricL7

Recommended Posts

Не си уточнил какви искаш. В тази на предно има 3 останали оригинални мокетени - две задни и пасажерската отпред. Нищо общо с гумените от линка. На предната има две дупки с който се закачва за две "пъпки" за мокета отдолу. Има и пластмасов надпис "Ауди"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е ваша работа, но да ви кажа на куатрото съм с едни универсални мокетени отдолу с гума от "всичко по лев" за 12.50 лв. :) Добре стоят 2 години вече. В началото не миришеха на гума или нещо подобно. Зимата слагам отгоре на предните по една гумена (отзад не возя никой) за да не напива вода надолу и така. Напролет ако реша ще ги изхвърля и следващия модел тоя път за 13 лв. :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.12.2016 г. at 14:52, SoloBaricL7 написа:

Стелки с дупки специално за Б4, от къде ?

София

Вземи си някакви стелки за 10-15 лв и им пробии дупки със замба , стават като истински , но за много по-малко пари 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си взех оригинални стелки Petex, мокетни преди 3-4 месеца. Около 50 лв са, взех ги от магазинчето за авточасти в кв. Гео Милев, ъгъла на ул. Гео Милев и Борис Христов след поръчка.

 

Преди това купувах от Метро мокетни 2 пъти, ама ми писна да се набръчкват до педалите. А тия оригиналните пасват идеално. Пак бих си купил такива. :razz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...