Jump to content

Система за разпознаване на пътни знаци


fantancho

Recommended Posts

При мен няма значение региона. България, Гърция Сърбия и Турция разпознава навсякъде ако е жега и се е нагряло стъклото и въпросния чип. Навигацията не я ползвам на колата не съм я и ъпдейтвал. просто съм забелязал тази закономерност. Софтуерно не знам как може да се оправи но хардуерно, както вече казах тов ае начина :) Успех!

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На 24.04.2024 г. at 6:54, KaloBesh написа:

Хм, при мен мисля, че проблемът е софтуерен - от това, че не съм в даден регион, грешки няма записани. Колата е 2012, доста преди фейса.

точно това е проблема,от ауди са забранили тази система за Източна Европа,когато пуснеш системата за разпознаване на пътни знаци ,тя чака локация от гпс-а и когато антената подаде сигнал че е в ИЗточна Европа- нещата не се случват. Пробвах руския начин- изтрих си картите на навигацията и смених региона  и тогава всичко се получи,знаците тръгнаха,но така пък останах временно без навигация. След като отново си качих картите и навигацията тръгна,системата отново забрани разпознаване на знаците. Требва някакси да излъжем мми-ти че живеем в мизерията :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...