Jump to content

Как е подръжката ?


Ringanar

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да попитам как е подръжката на а3 8л защото ми казаха че смяната на ангренажен ремък била много скъпа. Харесал съм си една швейцарка 1.6 иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангренаж комплект с водна помпа оптибел 170 лв без водна помпа 108 казвам приблизителни цени

Изпратено от моят Lenovo A889 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами принцпино съм надъхан за 1.8 турбо ама баща ми иска без турбо . И защото е от една автокъща която знаем че са читави от там е и а6 ц4 на баща ми .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има място да свали само той и е подобно като на а6 ц4 мога ,плашеха ме че се сваляла предницата и за това толкова скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези теми за "подръжки". На 20 годишна кола, последната ти грижа ще е ангренажа. Ще го направиш веднъж и следващите 100к ще забравиш за него, но през това време ще излезнат стотици "камъчета" които ще "обръщат колата". На 20 годишна кола (която е била нечий друг проблем, преди да я купиш), първоначалното обслужване и е "последния кахър"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених ангренажа на маоята преди месец. Части + труд излезе 350лв в сервиза. Оставих я в 10ч сутринта и към 15ч. ми се обадиха да си я взема.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...