Jump to content

Обороти


Sm1rNoFF

Recommended Posts

Не не играе , усеща се само докато е студена, като позагрее малко не. И вчера ми дойде на акъла да видя, като е на 90 градуса дали пак играят там. Не, че е нещо врапантно ама ми е интересно що така. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,абсолютно същия проблем и при мен беше ,но след почистване на всм колектор който имаше доста нагар и затапване на ЕГР а всичко се оправи от само себе  си, не казвам ,че при теб е от това  но да знаеш.Сега държи точно 860 твърди това по ваг ком.

Редактирано от golfa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачи я на ваг и виж мг. На празен ход колко са. Темп. Датчик какви стойности дава при студена и топла. И центровката т.е тайминга къде е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 hours ago, golfa said:

Колега ,абсолютно същия проблем и при мен беше ,но след почистване на всм колектор който имаше доста нагар и затапване на ЕГР а всичко се оправи от само себе  си, не казвам ,че при теб е от това  но да знаеш.Сега държи точно 860 твърди това по ваг ком.

Колектора е чист, а егр нямам от 2 години , изтръгнал съм го на цяло. 

 

Just now, bobitur said:

Закачи я на ваг и виж мг. На празен ход колко са. Темп. Датчик какви стойности дава при студена и топла. И центровката т.е тайминга къде е?

2,8, датчика не съм го гледал , центровката е в граници 68-70% под зелената черта е . По ваг не мени оборотите иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи напразно се притесняваш. При ниски мг. Почва да дъвчи и не може да свали оборотите. Но твоите са ок. Също и задържане на авансатора, или стружки при ел. Магнита,  въздух в горивото оборотите играят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...