Jump to content

А4 Б7 ESP светлина


Blik

Recommended Posts

Колеги лампата за ESP  ми се пуска след извесно вереме каране. Като загася колата и я запаля се изключва и си работи нормално, но след някакво време пак се пуска. Някой имал ли го е този проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега ме накара колегата да се сетя, че преди време сипах спирачна течност и малко сипах допълнително ще видя как ще я изкарам. Леле колега ако от това имаш бира от мен :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята Б7-ца имах подобрен проблем, когато я купих. Оправи се, като смених стоп машинката - често дефектират според няколко колеги от UK форума. Цената беше около 30лв ОЕМ-ска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, fr1nklyn написа:

На моята Б7-ца имах подобрен проблем, когато я купих. Оправи се, като смених стоп машинката - често дефектират според няколко колеги от UK форума. Цената беше около 30лв ОЕМ-ска.

А имаше ли записана грешка,защото при мен няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се сетя, беше преди една година. Махни кората под волана/над краката и си купи машинката с уговорката да я върнеш, ако не ти решава проблема. Можеш да я пробваш още пред магазина.

 

Между другото, ако не се лъжа, имаше втори парт номер на тази машинка. Първият дефектира и правят по-нова версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А проверил ли си налягането в гумите,защото ако има колебания и в една от гумите ще светне.Поне при мен е така.Просто давам предположение колкото и тъпичко да е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...