Jump to content

Audi A6 C5 3.0 quattro


Recommended Posts

Не те мисля, не си ми важен. Въпросът е, че повечето ASN мотори имат тези проблеми. Сякаш караш ALT ама x2. И с двата съм патил, поне вторият има разход на гориво, на половина. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щот не съм ти важен затова ме споменяш в всяко мнение!Трябва да ти кажа че след ремонта на ASN (смяна сегменти) масло не пипаше грам...ако искаш ми вярвай :nixweiss:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя и аз. 3.0i ASN двигателя е нещо интересно в купето на А6 C5. Моята е Февруари 2004г. Купих си я сам от Швейцария и да я докарам до BG ми излезна 8500лв преди 1г и малко. Сложих и ГИ, обслужих я и махнах катализаторите(преди 2 месеца). И общо взето само обслужване и каране. Направих едно голямо пътуване: България - Сърбия - Хърватия - Словения - Австрия - Германия - Австрия - Швейцария - Австрия - Германия - Холандия - Германия - 2 месеца в Германия и обслужване там - Австрия - Унгария - Сърбия - България. След това и до Атина едно пътуване. Равносметката - един перфектен автомобил за цената за която можете да го притежавате. За сума от около 11 000лв не виждам какъв друг автомобил може да предложи - мощ(220кс), автоматична скоростна кутия, 4х4(quattro), нисък разход(с ГИ), заводска навигация RNS-E, високо качество на материалите, луксозно излъчване. На всичкото отгоре моята е S-line изпълнение - нещо много рядко за онези години и точно модела на A6 C5. И не на последно място в момента съм на вълна дали да я продам.. Вече имам служебен автомобил и общо взето Аудито го карам само в града и бих искал да го заменя за мотор Ducati. Ако има желаещи може на ЛС повече информация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си давай колата, после ще съжаляваш. Мойта за малко да я продам миналия ден, добре че преди това обиколих по автокъщите и разбрах какви кенефи страшни се продават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си давай колата, после ще съжаляваш. Мойта за малко да я продам миналия ден, добре че преди това обиколих по автокъщите и разбрах какви кенефи страшни се продават.

И аз това го забелязвам... В момента имам само една ревизия на спирачките да направя и да сменя едната мека връзка. Всичко друго е перфектно. Прекарах си и AUX изход към RNS-E навигацията и сега си слушам YouTube на BOSE-то. :) Без пари няма да я дам. Няма и да печеля пари от нея. Като се появи ценител ще я вземе :)

Изпратено от моят SM-N915FY с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята 3.0 я обслужих при Райно, цената за обслужването + труда се вписва в 1500лв., но не се вписва под 1000лв. Моята я карам с 5 W 50.

Редактирано от plamenkooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...